آدم‌ربایی ربایی که پس از 9 سال در دام پلیس افتاد

کدخبر: ۶۲۶۳۶۳
رئیس پلیس آگاهی خوزستان از بازداشت آدم‌ربای متواری در خرمشهر بعد از ۹ سال خبر داد.
آدم‌ربایی ربایی که پس از 9 سال در دام پلیس افتاد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از پلیس، سرهنگ سیروس دریکوند با اعلام جزئیات این خبر اظهار کرد: در پی رسیدگی به پرونده محکومان متواری توسط کارآگاهان پلیس آگاهی استان خوزستان، فردی که به جرم آدم‌ربایی و تجاوز به عنف به حبس محکوم شده و از سال ۹۳ تا کنون متواری بود، مورد شناسایی قرار گرفت.

خبر مرتبط
قاتل دختر هفت ساله کرجی دستگیر شد

اقتصادنیوز: فرمانده انتظامی البرز از دستگیری قاتل یک دختر هفت ساله در کمتر از ۲۴ ساعت خبر داد.

وی افزود: کاراگاهان جنایی پس از به کارگیری منابع و مخبرین با توجه به اینکه متهم ۹ سال متواری بوده است، با اقدامات فنی و رصد اطلاعاتی و تعقیب و مراقبت، متهم را در شهرستان خرمشهر که خود را با اسامی و هویت‌های مختلف مخفی کرده بود شناسایی و در یک عملیاتی غافلگیرانه او را در مخفیگاهش دستگیر کردند.

خبر مرتبط
قمارباز معروف دستگیر و به ایران بازگردانده شد

اقتصادنیوز: رئیس پلیس بین‌الملل فراجا از دستگیری و استرداد فردی ملقب به «مسعود ترکیبی» به اتهام کلاهبرداری و پولشویی خبر داد.

رئیس پلیس آگاهی خوزستان با بیان اینکه متهم به محض معرفی به دادسرا، راهی زندان شد، گفت: پلیس با قدرت و صلابت همواره ثابت کرده است که به هیچ وجه اجازه نخواهد داد تا امنیت و آرامش شهروندان در جامعه مختل شود و از شهروندان هم انتظار داریم که ضمن همکاری مستمر با پلیس، در صورت اطلاع از هر گونه موارد مشکوک بلافاصله مراتب را از طریق پل ارتباطی ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند. 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید