کولاک شدید و ریزش بهمن ۲ محور در زنجان را مسدود کرد

کدخبر: ۶۲۶۵۸۴
اقتصادنیوز: جاده تهم -چورزق- طارم به دلیل ریزش بهمن و دندی - تخت سلیمان هک به علت کولاک شدید و نبود میدان دید کافی تا اطلاع ثانوی مسدود شد.
کولاک شدید و ریزش بهمن ۲ محور در زنجان را مسدود کرد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، رییس مرکز مدیریت راه‌های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان زنجان گفت: هم اکنون جاده تهم -چورزق- طارم به دلیل ریزش بهمن و دندی - تخت سلیمان هک به علت کولاک شدید و نبود میدان دید کافی تا اطلاع ثانوی مسدود شد.

محمد محمدی افزود: هم اکنون در مسیرهای سلطانیه -خدابنده-همدان، زنجان به طارم و ابهر به خدابنده نیز کولاک و عدم ایمنی کافی گزارش شده است.

خبر مرتبط
کولاک شدید جاده سروآباد به پاوه را مسدود کرد + فیلم

اقتصادنیوز: برف و کولاک شدید جاده سروآباد به پاوه در محدوده گردنه ژالانه را مسدود کرد.

وی اضافه کرد:با توجه به نامساعد بودن شرایط جوی در برخی مناطق مختلف استان به تمامی رانندگان توصیه می شود از ترددهای غیرضروری اجتناب و در صورت لزوم با رعایت تمامی جوانب ایمنی نسبت به تردد در این مسیرها اقدام کنند.

رییس مرکز مدیریت راه های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان تاکید کرد: رانندگان قبل از حرکت از مبدا برای اطلاع از وضعیت جاده های استان و کشور به سامانه ۱۴۱، سایت www.۱۴۱.ir یا نرم افزار موبایلی ۱۴۱ مراجعه کنند.

۳۲ دوربین ثبت تخلف عبور و مرور در مسیرهای ارتباطی استان، ۴۱ دستگاه نظارت تصویری و ۷۸ دستگاه تردد شمار در جاده های استان فعال است.

اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان حدود پنج هزار و ۶۰۰ کیلومتر آزادراه و بزرگراه و راه های اصلی و فرعی را زیر پوشش دارد که از این میزان چهار هزار کیلومتر راه روستایی است.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    اخبار بیشتر در سرویس سایر رسانه ها
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی