قاتل فرمانده یگان امداد شیراز در دام پلیس افتاد

کدخبر: ۶۲۶۸۲۱
اقتصادنیوز: رمانده انتظامی استان فارس از دستگیری قاتل فرمانده یگان امداد شیراز که بامداد امروز( سه‌شنبه) در مواجهه با قاچاقچیان به شهادت رسید، خبرداد.
قاتل فرمانده یگان امداد شیراز در دام پلیس افتاد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، سردار سرتیپ دوم رهام‌بخش حبیبی سه شنبه در این باره گفت: در راستای طرح برخورد با مخلان نظم و امنیت و همچنین قاچاقچیان کالا، ساعت چهار صبح امروز هفدهم بهمن‌ماه واحدهای گشت انتظامی به سرپرستی "کوروش بازیار" فرمانده یگان‌امداد شیراز حین گشت‌زنی در حوزه استحفاظی (کمربندی) به یک دستگاه وانت نیسان حامل بار مشکوک و دستور ایست می‌دهند که راننده بدون توجه اقدام به فرار می‌کند.

خبر مرتبط
شهادت فرمانده یگان امداد شیراز حین ماموریت+ عکس

اقتصادنیوز: فرمانده یگان امداد شیراز در راستای طرح برخورد با مخلان نظم و امنیت و همچنین قاچاقچیان کالا به شهادت رسید.

وی افزود: پس از طی مسافتی تعقیب و گریز ماموران انتظامی وانت نیسان را متوقف که حین بازرسی از خودرو ناگهان یک سواری شوتی پژو پارس که اسکورت محموله بوده با سرعت زیاد و به صورت عمدی به فرمانده یگان‌امداد شیراز برخورد و وی را به شهادت می‌رساند و متواری می‌شود.

فرمانده انتظامی استان فارس ادامه داد: ماموران تحقیقات خود را آغاز و با تلاش مضاعف موفق شدند قاتل و ۲ نفر از همدستانش که در فراری دادن متهم مشارکت داشته‌اند را در شهرستان مهر و قیروکارزین از توابع استان فارس شناسایی و در ۲ عملیات آنها را دستگیر کنند.

حبیبی با بیان اینکه قاتل در بازجویی اولیه به صراحت به قتل شهید نظم و امنیت سرتیپ دوم "کوروش بازیار" اعتراف کرد، خطاب به هنجارشکنان و مخلان نظم و امنیت گفت: پلیس به طور مستمر برای برقراری نظم و امنیت و برخورد با مجرمان از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید