نذر متفاوت بازیکن تیم ملی در آستانه جدال حساس با قطر در جام ملت‌های آسیا

کدخبر: ۶۲۷۰۴۷
اقتصادنیوز: با همت یکی از بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران، پنج زندانی، بازی ایران و قطر را کنار خانواده تماشا می‌کنند.
نذر متفاوت بازیکن تیم ملی در آستانه جدال حساس با قطر در جام ملت‌های آسیا

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از شرق، امید کهربایی، مدیرکل زندان های استان سمنان از آزادی پنج زندانی سمنانی در آستانه بازی ایران و قطر به همت یکی از بازیکنان تیم ملی خبر داد و اظهار کرد: ایران عزیز بر جوانان متدین و متعهد و عاشق وطن می بالد. جوانانی که برای شادی مردم خود دست به اقدامات خیرخواهانه می زنند.

وی با بیان اینکه پنج زندانی استان سمنان پیش از بازی ایران و قطر به آغوش گرم خانواده بازمی گردند، افزود: با پیگیری های یکی از بازیکنان تیم ملی جمهوری اسلامی ایران پنج زندانی استان سمنان در شب بازی ایران و قطر آزاد و در کنار خانواده به تماشای فوتبال می پردازند.

خبر مرتبط
نخستین تصاویر از رختکن ایران برای دیدار حساس با قطر در جام ملت‌های آسیا+ عکس

اقتصادنیوز: نخستین تصاویر از رختکن تیم ملی فوتبال کشورمان برای رقابت با تیم ملی فوتبال قطر که عصر امروز برگزار خواهد، ببینید.

مدیرکل زندان های استان سمنان با اشاره به اینکه این آزادی به نیت برد تیم ملی ایران از سوی این بازیکن تیم ملی صورت گرفته است، خاطرنشان کرد: ایران ما مملو از جوانان مومن و متعهد به کشور بوده و تمام تلاششان برای خوشحالی ملت ایران اسلامی است.

وی با بیان اینکه این آزادی ها قرار است بعد از برد تیم ملی ادامه دار باشد، تصریح کرد: با پیگیری های صورت گرفته آزادی تعدادی زندانی دیگر نیز در استان سمنان به همت این بازیکن بعد از برد ایران مقابل قطر نیز اتفاق خواهد افتاد.

 

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    اخبار بیشتر در سرویس اقتصادی
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی