هلاکت عنصر داعشی در مرز خوزستان+جزئیات

کدخبر: ۶۲۷۷۳۱
اقتصادنیوز: معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور جزئیاتی از ماجرای هلاکت یک عنصر داعشی در مرز خوزستان ارائه کرد.
هلاکت عنصر داعشی در مرز خوزستان+جزئیات

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس، سید مجید میراحمدی، معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور، با اشاره به هلاکت یک عنصر داعشی در مرز خوزستان گفت: این عنصر تروریستی ساعت ۱۲:۳۰ شب گذشته از مرز سوسنگرد- چذابه وارد کشور شد، دستگاه‌های امنیتی هم که او را در کنترل و رصد خود داشتند به او دستور توقف دادند که این فرد تروریست به دستور ماموران امنیتی توجه نکرد و اقدام به تیراندازی به سمت نیروهای امنیتی کرد.

خبر مرتبط
دستگیری ۲ عضو داعش در سیستان و بلوچستان

اقتصادنیوز: سخنگوی فراجا از دستگیری دو نفر از عوامل گروهک‌های تروریستی داعشی در استان سیستان و بلوچستان خبر داد.

وی اضافه کرد: با آغاز تیراندازی توسط این تروریست درگیری بین او و ماموران ما آغاز شد و این فرد تروریست به هلاکت رسید و با این که او بیش از ۲۵ گلوله شلیک کرده بود اما با هوشیاری مأموران، آسیبی به کسی وارد نشد.

میراحمدی با بیان اینکه حساسیت و اشراف دستگاه اطلاعاتی بعد از حادثه تروریستی کرمان روی تحرکات تروریست‌ها افزایش داشته است، تأکید کرد: دستگاه اطلاعاتی کشور روز گذشته تعدادی از تروریست‌ها را در سراسر کشور دستگیر کردند.

خبر مرتبط
لحظه تعقیب و گریز نیروهای اطلاعاتی ایران و تروریست‌های داعشی+ فیلم

اقتصادنیوز : فیلم جدید از اقدامات وزارت اطلاعات در تعقیب تروریست‌های داعشی را مشاهده می کنید.

وی با بیان اینکه سرنخ اقدامات تروریستی و تروریست‌ها به رژیم صهیونیستی متصل است، گفت: اینها به دنبال ایجاد شبکه هستند؛ داعش را در عراق، سوریه، لبنان، یمن و کشورهای مختلف ایجاد ‌و تجهیز کردند تا این ظرفیت را علیه جمهوری اسلامی به طور مستقیم به کار گیرند اما به دلیل توانمندی‌ها و اشراف خوب دستگاه‌های امنیتی ما تا به حال جز در موارد خاص موفق به اجرای نقشه های شوم خود نشده‌اند.

معاون امنیتی وزیر کشور تاکید کرد: تروریست ها تلاش‌های زیادی را برای ضربه زدن به کشور و مردم ما انجام می‌دهند که همواره به دلیل بیداری مردم و دستگاه اطلاعاتی موفق به انجام نیات شوم و پلید خودشان نشدند.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی