کودکان این استان راهی بیمارستان شدند/ ماجرای افزایش عفونت‌های ویروسی چیست؟

کدخبر: ۶۲۸۲۲۰
اقتصادنیوز: معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی تبریز گفت: ظرفیت اورژانس بیمارستان کودکان مردانی حدود ۸۰ نفر است و در حال حاضر ۷۳ نفر بیمار در بخش اورژانس در حال مداوا هستند.
کودکان این استان راهی بیمارستان شدند/ ماجرای افزایش عفونت‌های ویروسی چیست؟

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، در طی روزهای اخیر به علت انواع مختلف عفونت‌های ویروسی موارد مراجعه به بیمارستان کودکان مردان آذری افزایش داشته است اما این مسئله به علت یک نوع خاصی از بیماری نبوده و انواع مختلف عفونت‌های ویروسی را شامل می‌شود.

وی با اشاره به اینکه تراکم بیمار در بخش‌ها زیاد است و پذیرش بیماران در صورت نیاز انجام می‌شود، افزود: بیماران بعد از انجام مراقبت‌های لازم در صورتی که با توجه به نظر پزشک نیاز به بستری داشته باشند در بخش‌های عفونی و در صورت نیاز در دیگر بخش‌های بیمارستان بستری می شوند و مورد اورژانسی و حالت خارج از کنترلی وجود ندارد.

خبر مرتبط
۱۰ نشانه مهم عفونت ویروسی که باید بدانید

سرما خوردگی و آنفلوانزا مشابهت های زیادی داشته و به همین دلیل دانستن علائمی که باید مراقب آنها بود، بسیار مهم است.

وی با تاکید بر اینکه در حال حاضر عمده بستری کودکان در بیمارستان مردانی آذری انجام می‌شود، گفت: در این ماه‌های سال افزایش مراجعات به بیمارستان طبیعی است و از خانواده‌ها می‌خواهیم که به هیچ عنوان نگران نباشند، خانواده‌ها می‌توانند از خدمات کلینیک شماره ۲، خدمات شیخ الرییس و پزشکان متخصص کودکان بهره‌مند شوند و در صورتی که پزشکان تشخیص و ارجای برای بستری داشته باشند پذیرش طبق روال عادی انجام می‌گیرد.

خبر مرتبط
۷ چای گیاهی که با عفونت ویروسی در بدن مبارزه می‌کنند

اقتصادنیوز : گیاهان دارویی که استفاده از آن‌ها در درمان عفونت‌های ویروسی به شما کمک می‌کند.

 معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی تبریز ضمن تقدیر از تلاش‌های اساتید و کادر درمان در مجموعه بیمارستان کودکان مردانی آذری بیان کرد: از اساتید محترم تقاضا شده است ضمن ویزیت مرتب بیماران بستری، بیمارانی را که نیاز به مراقبت بستری ندارند ترخیص کنند تا فضای کافی برای بیماران مراجعه کننده داشته باشیم.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی