قطر 4 زندانی ایرانی را آزاد کرد

کدخبر: ۶۲۸۴۸۱
اقتصادنیوز: سرپرست نمایندگی وزارت امور خارجه گفت: با تلاش سفارت ایران در قطر این صیادان آزاد شدند و به ایران منتقل می‌شوند.
قطر 4 زندانی ایرانی را آزاد کرد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تسنیم، سرپرست نمایندگی وزارت امور خارجه با اشاره به آزادی صیادان بوشهری در دوحه قطر اظهار داشت: با تلاش وزارت امور خارجه و سفارت جمهوری اسلامی ایران در قطر 4 صیاد بوشهری که بیش از یک سال در حبس بودند آزاد شدند.

وی با بیان اینکه این صیادان فردا به ایران منتقل می‌شوند گفت: این افراد پس از انتقال از دوحه به فرودگاه امام خمینی (ره)، سپس به فرودگاه بوشهر منتقل می‌شوند.

سرپرست نمایندگی وزارت امور خارجه در بوشهر با بیان اینکه از زمان حبس این صیادان تلاش فراوانی برای آزادی آنان انجام شد گفت: این تلاش‌ها منجر به آزادی این صیادان شد و این هفته به بوشهر باز می‌گردند.

خبر مرتبط
حماس قاهره را ترک کرد/ مصر و قطر در انتظار واکنش اسرائیل به مذاکره

اقتصادنیوز: منبعی از اتمام مذاکرات حماس با میانجیگران مصری و قطری در قاهره که برای بررسی موضع حماس در قبال پیشنهاد پاریس انجام شد خبر داد.

زارع با بیان اینکه این صیادان در مرز دریایی خلیج فارس توسط مأموران قطری‌ها بازداشت شده‌اند ادامه داد: هفته قبل هم یک صیاد بوشهری که در مرز دریایی خلیج فارس توسط مأموران عربستانی بازداشت شده بود با تلاش وزارت امور خارجه و سفارت ایران در عربستان پس از 2 سال زندانی، آزاد و به بوشهر انتقال داده شد.

خبر مرتبط
رایزنی جدید محمود عباس و امیر قطر برای میانجیگری میان فتح و حماس + جزئیات

اقتصادنیوز : منابع فلسطینی جزئیات جدیدی از رایزنی رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین با امیر قطر درخصوص فرصت‌های دوحه برای میانجیگری میان جنبش‌های فتح و حماس خبر دادند.

وی بر آموزش صیادان استان با پروتکل‌های بین‌المللی در خلیج فارس توسط شیلات استان بوشهر تاکید کرد.

 

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید