نکونام: دوست ندارند من نتیجه بگیرم / وجود دارند به رختکن بیایند؟

کدخبر: ۶۲۸۸۳۱
اقتصادنیوز: جواد نکونام، سرمربی استقلال می‌گوید برخی‌ها برای تیم مشکل ساز می‌شوند و وجودش را ندارند به کمپ یا رختکن بیایند تا پاسخگو باشند.
نکونام: دوست ندارند من نتیجه بگیرم / وجود دارند به رختکن بیایند؟

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، جواد نکونام پس از پیروزی یک بر صفر تیمش مقابل صنعت نفت آبادان اظهار کرد: این پیروزی را به هوادارانمان تبریک می‌گویم. جایشان خالی است. برای این‌که نه سیخ بسوزد، نه کباب هواداران ما را محروم کردند. به هر حال خوشحالیم بازی را بردیم. تلاش کردیم بازی خوبی انجام دهیم. می‌دانستیم تیمی که شرایط خوبی در جدول ندارد، هر 15 بازی‌ برایش مرگ و زندگی است. شکل بازی‌شان جوری بود که تیم‌ها سخت می‌توانند به دروازه‌شان نزدیک شوند. در نیمه دوم تغییر تاکتیک دادیم و توانستیم گلزنی کنیم. گل زود هنگام باعث شد موقعیت‌های بیشتری به دست آوریم. می‌توانستیم گل‌های بیشتری بزنیم اما بازی را برای خودمان سخت کردیم.

او ادامه داد: تیم حریف با سه مهاجم و بازی مستقیم سعی کرد ما را تحت تاثیر قرار دهد اما موقعیتی به حریف ندادیم. شرایطمان در نیمه اول خوب نبود و طبیعی است که بعد از تعطیلی لیگ اینگونه باشد. در نیمه دوم فوتبال خوبی بازی کردیم و به بازیکنانم خسته نباشید می‌گویم. من به آمار در فوتبال توجهی ندارم و هر بازیکنی باید تلاش کند بهترین شرایط را داشته باشد.

خبر مرتبط
ملی‌پوش ژیمناستیک ایران فینالیست شد

اقتصادنیوز: مهدی الفتی، ملی‌پوش ژیمناستیک ایران در وسیله پرش خرک جام جهانی مصر چهارم شد و به فینال رسید.

سرمربی استقلال درباره مشکلات تیمش در نیم فصل دوم بیان کرد: همه خسته شدند. دیگر جانی برایمان نمانده است. به جایی که به بازیکنان شمشیر بدهیم تا بروند و بجگند، شمشیرها را از دستشان می‌گیریم و خودمان خلع سلاحشان می‌کنیم. در نیم فصل اول هم همین داستان را داشتیم. باز هم تکرار می‌کنم دوست ندارند من نتیجه بگیرم. اگر شهامت داشته باشند این را می‌گویند. من به پشتیبانی تیم و بازیکنانمان تلاشمان را می‌کنیم.

او ادامه داد: شرایط باید به شکلی باشد که همه لذت ببرند اما ما اصلا آرامش نداریم. هر روز مشکل جدید پیش می‌آید. پول کم و زیاد به بازیکنان می‌دهند و قرارداد بازیکنان را درست نمی‌کنند. دیر قرارداد می‌بندند و هواداران می‌دانند که می‌خواهند هر کاری کنند تا تیم نتیحه نگیرد. نمی‌دانم به کی بگوییم. همه جوره ما را تحت فشار می‌گذارند و نظر می‌دهند. الان هم یک آدم بی سر و پا می‌آید درباره نظرات من حرف می‌زند. آنقدر می‌خواهند فوتبالمان را کوچک کنند که یک آدم که معلوم نیست چه کسی است، می‌آید و درباره ما صحبت می‌کند.

نکونام اضافه کرد: چرا کسی درباره سعید مهری صحبت نمی‌کند؟ چرا کسی درباره بازیکنانی که به تیم‌های دیگر رفتند صحبت نمی‌کند؟ چگونه این بازیکنان رفتند؟ چرا جواب نمی‌دهند؟ هر چه که دلشان می‌خواهد می‌گویند. اصلا بی خود می‌کنند جواب می‌دهند. اصلا آن‌ها چه کسی هستند! همین که وجود نمی‌کنند سمت کمپ و رختکن بیایند تکلیفشان مشخص است. برخی‌ها دشمنی‌ها را به استقلال کشانده‌اند. مشکلی ندارد از هم خوشمان نیاید اما باید با هم کار کنیم. استقلال باید موفق شود. این مسائل دیگر خسته کننده شده است و نمی‌دانیم چه کار کنیم.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید