واکنش غافلگیرکننده سرمربی پرتغالی به حضور مهدی طارمی در اینتر

کدخبر: ۶۲۸۸۵۸
اقتصادنیوز: سرمربی پورتو درباره مهدی طارمی گفت: طارمی تا ژوئن با ما قرارداد دارد و برای باشگاه احترام قائل است.
واکنش غافلگیرکننده سرمربی پرتغالی به حضور مهدی طارمی در اینتر

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تسنیم، سرجیو کنسیسائو با اشاره به تصمیم مهدی طارمی برای ترک پورتو در پایان فصل و اخباری که اخیراً درباره سفر وی به میلان برای انجام تست پزشکی باشگاه اینتر منتشر شده بود، گفت: من در فرودگاه کار نمی‌کنم، پس نمی‌دانم چند تا هواپیما آنجا (به مقصد میلان) بودند. طارمی تا ژوئن با ما قرارداد دارد و برای باشگاه احترام قائل است. او از نظر گلزنی برای پورتو با وجود بازی‌ها کمتر نسبت به هالک آمار بهتری دارد. نباید فراموش کنیم که او در کنار ما چه کارهایی انجام داد. باید حرمتش را نگه داریم، چون او هم برای ما احترام قائل شد و بلافاصله پس از جام ملت‌های آسیا به تمرینات برگشت تا خودش را به بازی برابر آروکا برساند.

کنسیسائو افزود: هیچ‌کسی نسبت به باشگاه چنین احساس مسئولیتی ندارد و اگر من احساس می‌کردم او بازیکنی بدون تعهد است، حتی اگر آن بازیکن اسمش مارادونا بود هم جایی در تیمم نداشت. من نمی‌خواهم به این موضوعات توجه کنم، چون عاشق پورتو هستم و دوست ندارم درباره پورتو چیز بدی بگویم. اینجا بازیکنانی بوده‌اند که تا آخرین روز حضورشان مثال زدنی کار کردند و طارمی هم یک حرفه‌ای تمام عیار است.

خبر مرتبط
دنبال مقصر می‌گردید؟ چه کسی بهتر از طارمی!

اقتصادنیوز: سرنوشت تیم ملی فوتبال ایران در جام ملت‌های آسیا شرایط را به گونه‌ای پیش برده که حالا علاوه بر توانایی اعضای کادر فنی، صلاحیت تعدادی از بازیکنان هم زیر سؤال رفته است.

طارمی 31 ساله در این فصل برای پورتو 6 گل و 4 پاس گل در 25 بازی‌اش در تمام رقابت‌ها به ثمر رسانده است.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    اخبار بیشتر در سرویس اقتصادی
    کارگزاری مفید