قتل هولناک زن راننده تاکسی اینترنتی+جزئیات

کدخبر: ۶۲۹۰۰۹
اقتصادنیوز: سه مسافر، راننده زن تاکسی اینترنتی را به قتل رساندند و جسدش را سوزاندند.
قتل هولناک زن راننده تاکسی اینترنتی+جزئیات

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تسنیم، اوایل بهمن‌ماه امسال، دختر جوانی به شعبه نهم دادسرای امور جنایی رفت و هنگامی که مقابل بازپرس عظیم سهرابی قرار گرفت، گفت: مادرم راننده تاکسی اینترنتی است، او روز گذشته با خودروی پراید خود از خانه خارج شد اما دیگر بازنگشته است؛ نگرانش هستم، لطفا کمک کنید.

پس از ثبت شکایت و تشکیل پرونده، تیمی از کارآگاهان اداره چهارم پلیس آگاهی وارد عمل شدند و با اقدامات فنی و مخابراتی پی بردند، آخرین تماس زن گمشده با یک مرد جوان در محدوده ورامین بوده و پس از آن تلفن همراهش خاموش شده است که همین ماجرا شک تیم جنایی را بر انگیخت!

کارآگاهان جنایی در نخستین گام با اقدامات اطلاعاتی گسترده هویت مرد جوان را به نام حامد شناسایی و او را در یک عملیات بازداشت کردند که در میان این تحقیقات جنایی به صورت اتفاقی جسد سوخته ناشناس یک زن جوان در نیزار‌های اطراف شرق تهران توسط رهگذران کشف شد اما خبری از خودروی پراید نبود.

خبر مرتبط
پایان کار قاتل 12 نفر در فاریاب/ عامل قتل خانوادگی در عملیات دستگیری اش کشته شد

اقتصادنیوز: فرمانده انتظامی استان کرمان از عملیات ضربتی پلیس و کشته شدن عامل قتل خانوادگی شهرستان فاریاب خبر داد.

بررسی‌ها همچنان ادامه داشت تا اینکه تنها متهم پرونده از یک جنایت هولناک پرده برداشت و در بازجویی‌ها گفت: کارگر هستم؛ در روز حادثه به همراه 2 نفر از دوستان خود تاکسی اینترنتی گرفتیم در مسیر بودیم که آن 2 نفر باانگیزه سرقت طلاهای زن راننده یک پارچه به گردن او انداختند و دست به جنایتی هولناک زدند در ادامه نیز جسد را در بیابان‌ها رها کردند و با یکدیگر پا به فرار گذاشتیم.

تیم جنایی پس از دریافت این اطلاعات مهم خیلی زود راهی مخفیگاه متهمان دیگر پرونده شدند و آنها را در یک عملیات ضربتی دستگیر کردند و هدف تحقیقات قرار دادند که متهمان منکر هرگونه ارتکاب قتل شدند و ادعا کردند که در این جنایت نقشی نداشتند و حامد بی‌دلیل پای آنها را به این ماجرا باز کرده است.

از سوی دیگر در بازرسی از خانه حامد یک انگشتر طلا پیدا شد که در ادامه مشخص شد این انگشتر برای زن راننده بوده که همین موضوع کافی بود تا فرضیه به قتل رسیدن زن جوان به دست حامد پررنگ شود! پس از پایان تحقیقات میدانی، کارآگاهان پلیس آگاهی ماموریت یافتند تا با اقدامات اطلاعاتی درباره این جنایت تحقیق و خودروی پراید زن جوان را کشف کنند.

با دستور قاضی سهرابی از شعبه نهم دادسرای امور جنایی تهران، جسد سوخته برای نمونه‌برداری و آزمایش‌های DNA به پزشکی قانونی منتقل شد همچنین تحقیقات کارآگاهان جنایی جهت روشن شدن زوایای پنهان پرونده ادامه دارد.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید