رازی که سامان صفاری فاش کرد

کدخبر: ۶۲۹۱۰۹
اقتصادنیوز : سامان صفاری بازیگر سینما و تلویزیون که با سریال دلدادگان معروف شد در مصاحبه ایی درمورد ازدواج و شغل همسرش صحبت کرد.
رازی که سامان صفاری فاش کرد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از نمناک،سامان صفاری که مخاطبان تلویزیون او را به خاطر بازی در سریال های خانه امن و دلدادگان می شناسند، مدتی پیش در یک مصاحبه در مورد ازدواج و شغل همسر آینده اش صحبت کرد و با بازپخش این سریال، دوباره در فضای مجازی منتشر شده است 

سامان صفاری بازیگر نقش کیان در سریال سرجوخه در مصاحبه ای درمورد ازدواج و شغل همسرش چنین گفت:

مجری:خود سامان صفاری خانمش هنرمند قراره باشه یا نه؟

سامان صفاری:بزار زندگیمونو بکنیم(با خنده) من هر روز تلفنی با بابام تو یزد حرف می‌زنم و میگم برام دعا کن، میگه برات دعا کردم که اول زن بگیری و بعد برات اتفاق خوب بیفته، اما در جواب سوالتون به احتمال خیلی زیاد، بله هنرمند باشه، یعنی 100 درصد هنرمند باشه.

مجری:الان می‌گفتی تو هنرمندا طلاق زیاده این اتفاق ترسناک نیست برات؟

سامان صفاری:در همه جای کشور طلاق وجود داره ولی چون هنرمندا چهره هستند و بیشتر دیده میشن طلاقشون بیشتر تو چشمه.

سامان صفاری بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان متولد 30 شهریورماه سال 1366 در خانواده ای هنرمند است،برادرانشان ابوالفضل و اشکان از فیلمنامه نویسان و تهیه کننده کشورمان هستند. سامان صفاری ازدواج نکرده و مجرد است. سریال سقوط آزاد در سال 90 اولین تجربه جدی بازیگری سامان صفاری در تلویزیون بود.دلدادگان، شیار 143، سامورایی در برلین، پارادیس، بی سایه، شهربانو، خانه امن، دومینو و... از آثاری هستند که سامان صفاری در آنها بازی کرده است.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید