ظریف جواب حسین شریعتمداری را داد؟

کدخبر: ۶۲۹۲۳۹
اقتصادنیوز: وزیر خارجه سابق کشورمان تاکید کرد: به گمانم سخنان بنده در تبیین شرایط نوین جهانی و تاکید بر پایه‌های انگیزشی قدرت بر گروهی که با نگرش امام راحل و رهبری فاصله گرفته‌اند گران تمام شده است.
ظریف جواب حسین شریعتمداری را داد؟

به گزارش اقتصادنیوز، محمدجواد ظریف، وزیر خارجه سابق کشورمان با انتشار پیامی در شبکه اجتماعی ایکس به برخی انتقادات واکنش نشان داد؛ واکنشی که به نظر می رسد به صورت تلویحی به مطلب انتقادی است که در شماره امروز روزنامه کیهان منتشر شده است.

او با بازنشر ویدئوی سخنان اخیر خود در یک نشست دانشجویی، در این باره نوشت: «سلام، به گمانم سخنان بنده در تبیین شرایط نوین جهانی و تاکید بر پایه‌های انگیزشی قدرت (همچون رضایتمندی و پشتیبانی مردم) در کنار (نه بجای) پایه‌های مادی (همچون قدرت نظامی و اقتصادی) بر گروهی که با نگرش امام راحل و رهبری فاصله گرفته‌اند گران تمام شده است.

خبر مرتبط
حمله تند حسین شریعتمداری به ظریف/ فورا عذرخواهی کنید

اقتصادنیوز: سخنرانی روز گذشته محمدجوادظریف در یک نشست دانشجویی که در بخشی از آن گفته بود که "موشک مهم است اما مردم مهمترند"، با واکنش حسین شریعتمداری روبرو شد و در مطلبی در شماره امروز روزنامه کیهان منعکس شد.

امام در دیدار نمایندگان مجلس ۶۱/۱۱/۴: شما گمان نکنید که قدرت نظامی شما را نگه داشته است؛ قدرت ایمان شما را نگه داشته است و پشتیبانی ملت. این پشتوانه را باید حفظ کنید. اگر این پشتوانه از دست ما برود، همه ما از بین خواهیم رفت و اسلام هم دستخوش مسائل دیگری میشود. اکنون چه کسی باید عذرخواهی کند؟»

ظریف روز گذشته در یک نشست دانشجویی تاکید کرده بود که «موشک مهم است اما مردم مهمترند»، اظهارنظری که با واکنش حسین شریعتمداری روبرو شد و او در مطلبی در شماره امروز روزنامه کیهان در این باره نوشت: «برادرانه پیشنهاد می‌کنیم هرچه زودتر از مردم شریف ایران به خاطر اظهارات بیجا و دشمن‌پسند خود پوزش بخواهید.

Untitled

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید