تقدیر از شهروندی که آتش سوزی بیمارستان گاندی را اطلاع داد

کدخبر: ۶۲۹۳۳۰
اقتصادنیوز: مدیر عامل سازمان آتش نشانی تهران بزرگ از شهروند مسئولیت پذیری که آتش‌سوزی بیمارستان گاندی را اطلاع داده بود، تقدیر کرد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرآنلاین،‌دیروز قدرت اله محمدی مدیر عامل سازمان آتش نشانی تهران بزرگ با اهدای لوح و یک دستگاه خاموش کننده از مهدی آقابابایی شهروند مسئولیت پذیری که با تماس به موقع با سامانه ۱۲۵، آتش سوزی بیمارستان گاندی را به سازمان آتش نشانی تهران اطلاع رسانی کرده بود، تقدیر کرد.

خبر مرتبط
آخرین وضعیت آغاز به کار بیمارستان گاندی/ یال شرقی به چرخه فعالیت برمی‌گردد؟

رئیس کل سازمان نظام پزشکی درباره آخرین وضعیت بازگشایی بیمارستان گاندی توضیح داد و گفت که تصمیماتی درباره بازگشایی این مرکز درمانی گرفته شد.

باشگاه خبرنگاران نوشت: عصر روز پنجشنبه ۱۴۰۲.۱۱.۵ بیمارستان گاندی تهران دچار آتش سوزی شد و طی تماس به موقع شهروند مسئولیت پذیر "مهدی آقابابایی" با سامانه ۱۲۵، آتش نشانان پایتخت از ۱۵ ایستگاه آتش نشانی خود را به محل حادثه رساندند و با تلاش همه جانبه و تحسین برانگیز ضمن مهار شعله‌های سرکش آتش، تعداد زیادی از بیماران، نیروهای کادر درمان و شهروندان را از محل حادثه نجات دادند و از بروز یک حادثه تلخ جلوگیری کردند.

خبر مرتبط
ادامه حواشی بیمارستان گاندی/ ماجرای خارج کردن حافظه دوربین‌های مدار بسته چه بود؟

خبرگزاری تسنیم در گزارشی اعلام کرد که برخی از افراد قصد خارج‌کردن حافظه دوربین‌های مداربسته بیمارستان گاندی در شب حادثه آتش‌سوزی را داشتند که با هوشیاری عوامل "فراجا" این افراد دستگیر شدند و حافظه دوربین‌ها توقیف شد.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید