رسیدگی به نحوه توزیع میوه شب عید

کدخبر: ۶۳۰۵۵۹
اقتصادنیوز: رئیس سازمان بازرسی کل کشور به معاون امور تولیدی و بازرسان کل استان‌ها ماموریت داد که ضمن رصد میزان ذخیره سازی کالاهای اساسی و میوه شب عید بر نحوه توزیع نیز نظارت داشته باشند.
رسیدگی به نحوه توزیع میوه شب عید

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، ذبیح الله خدابیان به معاون نظارت و بازرسی امور تولیدی و بازرسان‌کل استان‌‎ها ماموریت داد که در راستای وظایف نظارتی سازمان بازرسی مبنی بر نظارت بر حسن جریان امور و با توجه به تقارن عید نوروز و ماه مبارک رمضان، به صورت مستمر میزان ذخیره سازی کالاهای اساسی و همچنین میوه شب عید را رصد و بر نحوه توزیع نظارت داشته باشند.

خبر مرتبط
خبر خوش وزارت صمت در آستانه عید/ویژگی متفاوت نمایشگاه بهاره

اقتصادنیوز: رئیس مرکز اصناف و بازرگانان وزارت صنعت، معدن و تجارت، گفت: در نمایشگاه‌های بهاره، خرید اعتباری برای مصرف‌کنندگان با حمایت 2 بانک کشور اعمال می‌شود.

وی تاکید کرد که با بازرسی‌های سرزده و بازدیدهای میدانی از مراکز توزیع کالاهای اساسی و میوه شب عید، اقدامات دستگاه‌های اجرایی ذیربط را مورد بررسی قرار دهند.

رئیس سازمان بازرسی کل کشور ضرورت افزایش نظارت‌های میدانی مسئولان دستگاه‌های اجرایی در این ایام را به منظور تسریع در رفع کمبودها و عرضه به موقع و مناسب مورد تاکید قرار داد.

خبر مرتبط
خبر بد برای بازار خودرو پیش از عید/ تعطیلات خودروسازان خراب شد

اقتصادنیوز: بانک مرکزی افزایش خط اعتباری خودروسازان را قبول نکرد تا دو خودروساز بزرگ کشور پیش از پایان سال با چالش تامین منابع مالی مواجه شوند.

خداییان از مردم خواست گزارش‌ها و شکایات خود پیرامون این موضوع را به درگاه یا سامانه هوشمند تلفنی ۱۳۶ اعلام کنند و این اطمینان را به آن‌ها داد که سازمان بازرسی نظارت لازم را به‌ منظور رفع نواقص، ایرادات و نارسایی‌ها موجود را مورد توجه قرار می‌دهد.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    اخبار بیشتر در سرویس سایر رسانه ها
    کارگزاری مفید