مدیرکل فرودگاه های سیستان و بلوچستان خبرداد

فوری/ سیستان و بلوچستان آماده‌باش شد

کدخبر: ۶۳۰۶۰۶
اقتصادنیوز: مهدی خسروی از آمادگی فرودگاه‌های استان سیستان و بلوچستان در مواقع بحران‌های احتمالی سامانه بارشی جدید خبر داد.
 فوری/ سیستان و بلوچستان آماده‌باش شد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر ، مدیرکل فرودگاه‌های سیستان و بلوچستان از آماده باش واحدهای عملیاتی فرودگاه‌های استان برای مواجهه با فعالیت سامانه بارشی جدید خبر داد.

خبر مرتبط
فوری/ انفجار یک عامل تروریستی در سیستان و بلوچستان حین بمب‌گذاری

اقتصادنیوز: دادستان مرکز استان سیستان و بلوچستان از انفجار عامل تروریستی در حین انجام عملیات در پاسگاه محمدان شهرستان بمپور خبر داد.

مهدی خسروی بنجار صبح امروز یک‌شنبه در جلسه کمیته بحران در فرودگاه بین المللی زاهدان که با حضور اعضا برگزار شد، از آمادگی فرودگاه‌های استان در مواقع بحران‌های احتمالی سامانه بارشی جدید خبر داد و گفت: با توجه به هشدار هواشناسی، از ظهر یکشنبه تا صبح سه شنبه (۶ تا ۸ اسفند)،در سطح استان رخداد بارش باران، برخی نقاط رگبار رعد برق و احتمال بارش تگرگ و تند باد لحظه‌ای و کاهش موقتی محسوس دما به ویژه در طول روز و شب برای نیمه شمالی استان را خواهیم داشت.

خبر مرتبط
فوری/ آماده باش تمام استان‌ها در سراسر کشور

اقتصادنیوز: سخنگوی سازمان مدیریت بحران کشور با اشاره به صدور هشدار سطح نارنجی هواشناسی و تداوم بارش‌ها و ماندگاری هوای سرد تا ۲ روز آینده گفت: همه استان‌ها در حالت آماده‌باش هستند.

او افزود: براین اساس این جلسه با هدف پیشگیری و آمادگی کلیه واحدهای عملیاتی فرودگاه‌ها، برگزار شده است.

 

وی تاکید کرد: همه واحدهای عملیاتی اعم از اداره تسهیلات و تجهیزات فرودگاهی، آتش نشانی و هدایت زمینی هواپیما، مراقبت پرواز، ارتباطات و ناوبری هوایی، مخابرات هوانوردی، ایمنی، عمران و توسعه در فرودگاه‌های استان از آمادگی کامل برخوردارند و کلیه ماشین آلات و کارکنان به حالت آماده باش درآمدند و برای کاهش خسارات احتمالی تمهیدات لازم در نظر گرفته شده است.

شایان ذکر است در این جلسه اعضا نیز به ارائه گزارشات، درخواست‌ها و پیشنهادات خود پرداختند.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید