حزب‌الله لبنان بیانیه صادر کرد/حمله موشکی به نیروهای اسرائیل

کدخبر: ۶۳۰۷۷۰
حزب‌الله لبنان با انتشار بیانیه‌ای از حمله موشکی به نیروهای اسرائیل در مقر البغدادی و اطراف آن خبر داد.
حزب‌الله لبنان بیانیه صادر کرد/حمله موشکی به نیروهای اسرائیل

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، در بیانیه صادره از سوی مقاومت اسلامی لبنان آمده‌است: در حمایت از ملت مقاوم فلسطین در نوار غزه و در پشتیبانی از مقاومت قهرمان و شریف آن مبارزان مقاومت لبنان ساعت ۳:۱۰ دقیقه بامداد امروز دوشنبه نیروهای صهیونیستی را در مقر البغدادی و اطراف آن با تسلیحات موشکی هدف قرار دادند که حملات موشکی مستقیما به اهداف مورد نظر اصابت کردند.

خبر مرتبط
حزب‌الله حلقه محاصره دریایی اسرائیل را کامل می‌کند

اقتصادنیوز: معاون خبر شبکه المنار لبنان گفت: رژیم صهیونیستی می‌داند که در صورت جنگ فراگیر با حزب الله بنادر آن در ساحل دریای مدیترانه که شریان حیاتی تامین کالا برای این رژیم محسوب می‌شود زیر موشک‌باران حزب الله قرار خواهد گرفت.

این در حالی است که مقاومت لبنان روز یکشنبه نیز از مجموعه حملات خود به مواضع صهیونیست‌ها در حمایت ساکنان نوار غزه خبر داده بود.

مقاومت اسلامی در حمایت از مردم ثابت قدم فلسطین در نوار غزه و در حمایت از مقاومت دلیرانه آنها، دیروز یکشنبه چندین عملیات را علیه مواضع ارتش اشغالگر در مرز لبنان و فلسطین انجام داد.

خبر مرتبط
۴ عملیات جدید حزب‌الله علیه مواضع ارتش رژیم صهیونیستی

اقتصادنیوز: حزب‌الله لبنان اعلام کرد ۴ موضع دیگر ارتش اسرائیل در شمال سرزمین‌های اشغالی را هدف حمله موشکی قرار داد.

این عملیات در بخش شرقی مرز متمرکز بود که در آن ۶ عملیات انجام شد. رزمندگان مقاومت گروهی از نظامیان اشغالگر را در مجاورت پادگان رامیم (هونین) با سلاح موشکی و همچنین مواضع توپخانه اشغالگران و محل استقرار سربازان آن در جنوب کریات شمونه را با استفاده از سلاح‌های موشکی و توپخانه‌ای هدف قرار دادند.

پادگان «زبدین» در مزارع شبعای اشغالی لبنان نیز هدف ۲ فروند موشک «فلق ۱» قرار گرفت. همچنین ساختمانی که نظامیان اشغالگر در شهرک المناره در آن مستقر بودند و ۲ ساختمانی که سربازان اشغالگر در شهرک المالکیه در آنجا حضور داشتند، هدف قرار گرفتند. این ۲ عملیات با استفاده از تسلیحات مناسب انجام شد و در پاسخ به حملات اشغالگران به روستاها و منازل غیرنظامیان لبنانی به ویژه شهرک بلیدا صورت گرفت.

مقاومت اسلامی گروه نظامیان رژیم صهیونیستی در حوالی پایگاه «المرج» را با موشک برکان هدف قرار داد.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید