پروازهای این استان لغو شد/ ماجرا چیست؟

کدخبر: ۶۳۰۷۹۶
اقتصادنیوز: مدیرکل فرودگاه گیلان گفت: به علت بارش برف و کاهش دید پروازی ۶ پرواز تهران، مشهد و کیش فرودگاه سردار جنگل طی روز دوشنبه کنسل شد.مسافران قبل از عزیمت به فرودگاه برای کسب اطلاع از زمان انجام پرواز تماس حاصل کنند.
پروازهای این استان لغو شد/ ماجرا چیست؟

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تسنیم، با توجه به بارش برف و نامساعد بودن شرایط جوی در اکثر مناطق استان گیلان، مسافران قبل از عزیمت به فرودگاه با شماره تلفن ۱۹۹ (اطلاعات پرواز فرودگاه بین المللی سردار جنگل رشت) برای کسب اطلاع از زمان انجام پرواز تماس حاصل کنند.

سید محسن میرحسینی اظهار کرد: پروازهای امروز فرودگاه سردار جنگل رشت شامل؛ پرواز 7:30 پارس ایر از تهران به رشت و 14:25 ایران ایر تهران به رشت، پرواز ایرتور از مشهد در ساعت 14:45 به فرودگاه سردار جنگل و ساعت 15:45 دقیقه به مقصد کیش، پرواز ساعت 20:45 ورودی از کیش و 21:45 به مقصد مشهد لغو شد.

وی تصریح کرد: با توجه به بارش برف و نامساعد بودن شرایط جوی در اکثر مناطق استان، مسافران قبل از عزیمت به فرودگاه با شماره تلفن ۱۹۹ (اطلاعات پرواز فرودگاه بین المللی سردار جنگل رشت) برای کسب اطلاع از زمان انجام پرواز تماس حاصل کنند. 

وی عنوان کرد: مراحل برف روبی و آماده سازی سطوح پروازی از ساعات اولیه بارش برف در فرودگاه رشت در حال انجام است اما با توجه به تداوم بارش ها پس از کسب اطمینان از امکان برقراری مجدد و ایمن پروازها، مراتب به آگاهی مسافران خواهد رسید.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید