عمو پورنگ مکالمه تصویری با ساسی مانکن را تکذیب کرد؛

کاسبی ساسی‌مانکن با محبوبیت عمو پورنگ/ دست ساسی رو شد

کدخبر: ۶۳۰۸۴۷
اقتصادنیوز: داریوش فرضیایی (عمو پورنگ) در خصوص مکالمه منتشر شده با ساسی مانکن، گفت: این ویدئو کاملا ساختگی و کذب است. این فرد مدتی است به دنبال مطرح شدن است (با خنده) و سعی کرده با ترفندهای ساختگی خود را بالا بیاورد.
کاسبی ساسی‌مانکن با محبوبیت عمو پورنگ/ دست ساسی رو شد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از برنا ،  ویدئویی در فضای مجازی در حال دست به دست شدن است که درآن ساسی مانکن در حال گفت‌وگو با داریوش فرضیایی (عمو پورنگ) است.

داریوش فرضیایی در خصوص این مکالمه با ساسی مانکن، گفت: این ویدئو کاملا ساختگی و کذب است. 

وی افزود: کارها و امورات مهمتری در زندگی برای رسیدگی دارم. این فرد مدتی است به دنبال مطرح شدن است (با خنده) و سعی کرده با ترفندهای ساختگی خود را بالا بیاورد.

بر اساس این گزارش، ساسی مانکن چندی پیش موزیک ویدئویی را منتشر کرد که با انتقاد اقشار مختلف جامعه مواجه شدو داریوش فرضیایی نیز در واکنش به این موزیک در پستی نوشت: «اندازه کافی اینروزا داغون و پریشون هستم ولی با دیدن این کلیپ بیشتر دلم گرفت ..!

pMetDsH6wLZ4

نمیدونم چی تو سرتون میگذره ولی لااقل به بچه های بیگناه و معصوم رحم کنید ، به بهانه شادی چنین آثار بی محتوایی رو به خورد این فرشته های معصوم ندید !

من خودم عاشق شادی و ترانه های شاد کودکانه هستم ولی نه به این قیمت !

کمی وجدان داشته باشید ، نا سلامتی شما خودتون تازه گی ها پدر شدید !!!!!

بیچاره بچه های ما که این وسط گیر افتادند و بیچاره کسانیکه دغدغه کار کودک دارند اما ......!!!!

بنده هیچ ادعایی ندارم ولی وجدانم اجازه نمیده بچه های مردم رو به گمراهی بکشونن ، خدا رو خوش نمیاد ..!!»

این اقدام داریوش فرضیایی، اعتراض مردم و فشارهای رسانه‌ای موجب شد «ساسی مانکن» خواننده لس‌آنجلسی که پیش از این بی‌پروا آهنگ‌های نامناسبش را خطاب به کودکان منتشر می‌کرد مجبور به توضیح و عقب‌نشینی شود.

تاکنون بیش از 25 هزار دیدگاه (کامنت) در زیر محتوای منتشرشده در صفحه اینستاگرام این خواننده نوشته شده و جالب این است که نظر اکثر کاربران منفی بوده و این نوع موسیقی را مبتذل و فاجعه صوتی می‌دانند.

ساسی مانکن در جواب این پیام‌ها نوشت: «آهنگ‌های من برای کودکان نیست، اجازه ندهید بچه‌ها این آهنگ‌ها را گوش کنند!»

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید