ضربه کاری حماس به نیروهای اسرائیل/تانک مرکاوای اسرائیل منهدم شد

کدخبر: ۶۳۰۸۵۳
اقتصادنیوز: شاخه نظامی جنبش حماس اعلام کرد که یک تانک مرکاوای اسرائی را مورد هدف قرار داده است.
ضربه کاری حماس به نیروهای اسرائیل/تانک مرکاوای اسرائیل منهدم شد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، گردان های القسام در بیانیه ای اعلام کرد که مبارزان این گردان ها در درگیری های منطقه «عبسان الکبیره» در شرق شهر خانیونس در جنوب نوار غزه، یک تانک مرکاوای رژیم صهیونیستی را با یک راکت «الیاسین۱۰۵» هدف قرار داده و آن را منهدم کردند.

خبر مرتبط
ضربه سنگین حماس به اسرائیل/ ۲ تانک مرکاوا منهدم شد

اقتصادنیوز: گردان‌های شهید «عزالدین القسام» شاخه نظامی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین شب ۲ دستگاه تانک مرکاوای رژیم صهیونیستی در غزه را منهدم کرد.

القسام اضافه کرد: در عملیات دیگر نیز در همین منطقه با انفجار یک بمب درمیان گروهی از نظامیان اشغالگر، ۱۵ تن از آن ها کشته یا زخمی شدند.

به گزارش ایرنا منابع خبری صهیونیستی امروز دوشنبه در ادامه اعلام قطره چکانی آمار تلفات ارتش رژیم صهیونیستی، از زخمی شدن یک افسر و چهار نظامی دیگر این رژیم در نبرد با مقاومت فلسطین در نوار غزه خبر دادند.

خبر مرتبط
شکار یک مرکاوای اسرائیلی دیگر توسط گردان‌های القسام

اقتصادنیوز: گردان‌های عزالدین القسام از انهدام تانک مرکاوای صهیونیستی در غزه خبر داد.

این منابع اعلام کردند که طی درگیری های ارتش رژیم صهیونیستی با رزمندگان مقاومت در شمال و جنوب نوار غزه، یک افسر صهیونیست به همراه چهار نظامی دیگر به شدت زخمی شدند.

شب گذشته نیز رژیم صهیونیستی اعلام کرده بود که یک افسر عضو تیپ ویژه «گفعاتی» در نبردهای جنوب نوار غزه کشته شده و سه افسر دیگر به شدت زخمی شده اند.

شمار اعلامی نظامیان کشته شده رژیم صهیونیستی از آغاز عملیات طوفان الاقصی در هفتم اکتبر۲۰۲۳(۱۵ مهرماه) تاکنون به ۵۷۸ نفر رسیده است.

چند رسانه صهیونیستی تاکنون به سانسور شدید ارتش اسرائیل در اعلام آمار تلفات خود اشاره کرده‌اند که این اقدام به علت شمار بالای تلفات نظامیان صهیونیست در جنگ علیه نوار غزه و ترس از واکنش‌های بیشتر در سطح داخلی در سرزمین‌های اشغالی انجام گرفته است.

رسانه‌های صهیونیستی پیشتر فاش کردند که آمار زخمی‌هایی که ارتش رژیم صهیونیستی اعلام می‌کند، با آماری که بیمارستان‌های این رژیم ارایه می‌دهند، اختلاف زیادی دارد.

شبکه ۱۲ رژیم صهیونیستی پیشتر اعلام کرده بود که ارتش این رژیم از مقامات بیمارستان‌ها خواسته‌ است تا بدون هماهنگی با ارتش، هیچ آماری از تلفات منتشر نکنند.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید