حمله اسرائیل به جنوب لبنان/ اصابت 2 موشک به این شهر مهم+فیلم

کدخبر: ۶۳۰۸۵۷
اقتصادنیوز: شهر بعلبک لبنان بار دیگر مورد حمله 2 موشک رژیم صهیونیستی قرار گرفت.
حمله اسرائیل به جنوب لبنان/ اصابت 2 موشک به این شهر مهم+فیلم

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، رژیم صهیونیستی 2 حمله را به اطراف شهر بعلبک در شرق رود اللیطانی در البقاع لبنان انجام داد.

به نقل از الجزیره، این اولین بار از زمان تبادل آتش میان حزب‌الله لبنان و رژیم صهیونیستی است که این رژیم منطقه البقاع در شرق لبنان را هدف قرار می‌دهد.

پیش از این، حزب‌الله لبنان از ساقط کردن یک پهپاد اسرائیلی در جنوب لبنان خبر داده بود. حزب‌الله لبنان همچنین اعلام کرده بود جمعی از نیروهای صهیونیست را با موشک در مقر نظامی «البغدادی» و اطراف آن هدف قرار داده‌ است.

خبر مرتبط
فوری/ حزب الله لبنان مواضع اسرائیلی‌ها را به آتش کشید

اقتصادنیوز: حزب الله لبنان با حمله موشکی ، مواضع نظامیان صهیونیست در شمال فلسطین اشغالی را به آتش کشید.

از زمان عملیات طوفان الاقصی توسط حماس علیه رژیم صهیونیستی و آغاز جنگ این رژیم در غزه، مرزهای لبنان و اراضی اشغالی فلسطین صحنه تبادل آتش میان حزب‌الله و ارتش این رژیم است. حزب‌الله لبنان تأکید دارد که تا زمان پایان یافتن تجاوزها به غزه، حملات خود را به مقرهای رژیم صهیونیستی در مرزها متوقف نمی‌کند.

طرف‌های بین‌المللی از جمله فرانسه و آمریکا نسبت به احتمال وقوع جنگ گسترده میان رژیم صهیونیستی و حزب‌الله لبنان هشدار می‌دهند و خواهان پایان تنش‌های مرزی میان دو طرف هستند. پیش از این رسانه‌های عبری گزارش دادند ارتش رژیم صهیونیستی قادر به دور کردن حزب‌الله لبنان از مرزها نیست.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید