افشاگری یک اصولگرا از لیست جنجالی/فامیل‌بازی در شورای ائتلاف قالیباف و پایداری

کدخبر: ۶۳۱۰۶۶
اقتصادنیوز: یک فعال اصولگرا درباره لیست قالیباف و جبهه پایداری نوشت: یکی از بانوان محترمه حاضر در لیست، خواهر شوهر یکی از خانم‌های عضو ائتلاف و مصاحبه کننده بانوان است.
افشاگری یک اصولگرا از لیست جنجالی/فامیل‌بازی در شورای ائتلاف قالیباف و پایداری

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از انتخاب، علی جعفری، فعال اصولگرا در توییتی درباره لیست منتشر شده از شورای ائتلاف اصولگرایان نوشت: یکی از بانوان محترمه حاضر در لیست، خواهر شوهر یکی از خانم های عضو ائتلاف و مصاحبه کننده بانوان است. گل سرسبد بانوان لیست جبهه مظلوم‌ انقلاب هم منشی همسر سرلیست است. 

علی جعفری که تا چند ماه پیش جزو مدیران ارشد وزارت راه دولت رئیسی بود، در توییتی نوشت: نسب شناسی فامیلی و تبارشناسی سیاسی لیست آقای قالیباف ساده اندیشانی که اندک تردیدی برای رای ندادن به لیست ائتلاف دارند را به یقین خواهد رساند. جالب آنجاست که این لیست دورهمی و فامیلی را به نام جبهه انقلاب فاکتور می‌کنند. کمی با هم مرور کنیم ببینیم اعضای لیست جبهه انقلاب چه کسانی هستند.

خبر مرتبط
رئیس مجلس با جبهه پایداری ائتلاف کرد+جزئیات

اقتصادنیوز: رئیس مجلس یازدهم با جبهه پایداری ائتلاف کرد.

به عنوان مثال یکی از خانم های حاضر در لیست جبهه، دختر باجناق یکی از موسسین و اُمنای شورای ائتلاف است و یکی دیگر از آقایان نیز معاون ایشان است. یکی دیگر از آقایان لیست، شاه دادماد رییس شورای ائتلاف شهر ری است. یکی دیگر از اعضای لیست، پدرخانم یکی از اعضای شورای ائتلاف است. 

همچنین حدود هشت نفر از اعضای لیست همشهریان، مدیران و مشاوران آقای قالیباف هستند. دو نفر هم از اقوام و کیف کشهای آقای حداد هستند و بقیه هم سهم آقایان رضایی، محصولی و زاکانی.

دلم برای آن ۱۱۰۰ نفر کاندید بیچاره‌ای می‌سوزد که با هزار امید رزومه فرستاند تا به دعوت آقای حداد در فرآیند شورای ائتلاف شرکت کنند، آخر کار همه را سرکار گذاشتند و هر یک از اعضای شورای ائتلاف دست یکی از اقوام و‌ و منشی‌ها و نوچه ها و کارمندهایشان را گرفته اند وارد لیست کرده اند. حالا انتظار دارید اینها بروند در مجلس نمایندگان من و شما و مردم بیچاره باشند؟ زهی خیال باطل

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی