انهدام باند 5 نفره زورگیران در شرق تهران+جزئیات

کدخبر: ۶۳۱۱۵۱
اقتصادنیوز: رئیس پلیس آگاهی تهران از انهدام باند پنج نفره سارقان که اقدام به زورگیری از ۵۰ نفر در شرق تهران کرده بودند،خبر داد.
انهدام باند 5 نفره زورگیران در شرق تهران+جزئیات

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، سردار علی ولی‌پور گودرزی، در تشریح جزئیات این خبر گفت: به دنبال چندین مورد اعلام وقوع زورگیری‌های از شهروندان با استفاده از سلاح سرد در شرق تهران، رسیدگی به پرونده در دستورکار تیمی از کارآگاهان اداره پنجم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

خبر مرتبط
عوامل قمه‌کشی علیه بازیکنان تراکتور تبریز دستگیر شدند

اقتصادنیوز: فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه از دستگیری عوامل درگیری با اعضای تیم امید فوتبال تراکتور تبریز در این شهر خبر داد .

وی با بیان اینکه با توجه به حساسیت موضوع، کارآگاهان تحقیقات ابتدایی را به سرعت آغاز کردند، گفت: کارآگاهان در بررسی‌ها متوجه شدند که سرقت‌ها ازسوی توسط پنج سارق جوان و سابقه‌دار انجام شده است. در ادامه و با کسب این اطلاعات نیز ماموران با بهره‌گیری از شیوه‌های کشف جرم و بازبینی‌های دوربین مداربسته اطراف صحنه جرم هویت متهمان را شناسایی کرده و متوجه شدند که آنها دست به سرقت‌های زیادی زده‌اند.

ولی‌پور گودرزی ادامه داد: کارآگاهان پلیس آگاهی پس از دریافت این سرنخ مهم با  اقدامات اطلاعاتی، مخفیگاه متهمان را در یکی از محله‌های تهران شناسایی و پس از  هماهنگی‌های لازم با مرجع قضائی آنها را در یک عملیات منسجم دستگیر و به مقر انتظامی منتقل کردند.

خبر مرتبط
مجرم فراری پس از یک سال در اهواز دستگیر شد

اقتصادنیوز: فردی که به جرم کلاهبرداری از شهروندان به مدت یک سال متواری بود، با تلاش بی وقفه کارآگاهان پلیس آگاهی اهواز دستگیر و به دادسرا معرفی شد.

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ با اشاره به انتقال متهمان به مقر انتظامی و انجام بازجویی از آنان گفت:  متهمان در جریان تحقیقات به ۵۰ فقره  سرقت و زورگیری از شهروندان در خیابان‌های شرق تهران اعتراف کردند. همچنین شماری از مالباختگان نیز در مواجه حضوری، این افراد را به عنوان سارق اموال خود مورد شناسایی قرار دادند. 

 ولی‌پور گودرزی با بیان اینکه مالخر این پرونده نیز دستگیر و ۵۰ دستگاه تلفن همراه به سرقت رفته از وی  کشف شد، خاطرنشان کرد: با صدور قرار قانونی از سوی مرجع قضائی متهمان برای کشف جرائم احتمالی و شناسایی سایر مال باختگان دیگر در اختیار کارآگاهان اداره پنجم پلیس آگاهی قرار گرفتند.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید