در تورنتو؛

تیراندازی‌ مرگبار در پیاده‌رو ورودی یک هتل / چند نفر کشته شدند؟

کدخبر: ۶۳۱۲۰۰
اقتصادنیوز: ماموران اداره پلیس از سوی شاهدان عینی برای دریافت گزارش حادثه تیراندازی در پیاده‌رو ورودی هتلی در محله مرکز شهر و منطقه تفریحی تورنتو به منطقه بلو جیز وی و خیابان ولینگتون فراخوانده شدند.
تیراندازی‌ مرگبار در پیاده‌رو ورودی یک هتل / چند نفر کشته شدند؟

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، پلیس شهر تورنتو کانادا روز سه‌شنبه (به وقت محلی) در بیانیه‌ای اعلام کرد که در پی وقوع ۲ حادثه تیراندازی جداگانه در مرکز و شمال این شهر، ۲ نفر کشته و ۳ نفر زخمی شدند.

تارنمای خبری سی‌پی۲۴ گزارش داد، در بیانیه پلیس تورنتو آمده است: ماموران اداره پلیس از سوی شاهدان عینی برای دریافت گزارش حادثه تیراندازی در پیاده‌رو ورودی هتلی در محله مرکز شهر و منطقه تفریحی تورنتو به منطقه بلو جیز وی و خیابان ولینگتون فراخوانده شدند.

خبر مرتبط
دامادکشی با کلت کمری/قاتل فراری به خودکشی روی آورد

اقتصادنیوز: رئیس پلیس آگاهی خوزستان جزئیاتی از قتل مردی به دست بردارد زنش را ارائه کرد.

بر اساس این بیانیه، هنگام ورود مأموران، ۲ قربانی تیراندازی بر اثر اصابت گلوله دچار جراحات شده بودند که وضعیت یکی از آنها وخیم بود و هر ۲ توسط آمبولانس به بیمارستان اعزام شدند.

این بیانیه با اشاره به اینکه قربانی سوم این حادثه که از ناحیه کمر هدف اصابت گلوله قرار گرفته بود پیش از رسیدن ماموران پلیس راهی بیمارستان شده بود، می‌افزاید: هر سه قربانی این حادثه در بیمارستان تحت مداوا قرار گرفتند که وضعیت ۲ نفر از آنها پایدار است.

در بیانیه پلیس تورنتو ضمن درخواست همکاری از کسانی که فیلم‌های ویدئویی از این حادثه تیراندازی در اختیار دارند، آمده است: حداقل ۲ مظنون به عنوان عاملان این تیراندازی هدفمند شناسایی شده‌اند که در حال حاضر متواری هستند.

تیراندازی‌های مرگبار در تورنتو با ۲ کشته و ۳ زخمی

در همین حال در جریان تیراندازی دیگری که در شمال تورنتو به وقوع پیوست، هر ۲ قربانی حادثه پس از انتقال به بیمارستان به علت شدت جراحات وارده جان خود را از دست دادند.

آرون آکسون سخنگوی پلیس تورنتو در محل این حادثه به خبرنگاران، گفت: قربانیان این حادثه ۲ مرد جوان هستند که با وجود اینکه به سرعت توسط اورژانس به بیمارستان اعزام شدند اما هر ۲ نفر بر اثر شدت جراحات وارده جان باختند.

وی افزود: ما در حال شناسایی هویت قربانیان این حادثه و اطلاع به خانواده‌های آنها هستیم.

آکسون با بیان اینکه در حال حاضر ماموران اداره پلیس تورنتو همراه با افسران پزشکی قانونی در حال بررسی منطقه و جمع‌آوری شواهد هستند، تاکید کرد: اگرچه این اتفاق در ساعات اولیه صبح سه‌شنبه (به وقت محلی) رخ داد اما با توجه به تراکم بالای جمعیتی این منطقه، بسیاری از ساکنان منطقه هستند که ممکن است چیزی شنیده یا دیده باشند که ممکن است در تحقیقات به ما کمک کند.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید