دیوارنگاره جدید میدان ولیعصر رونمایی شد/ قالتاق‌ها به مجلس نروند!+ عکس

کدخبر: ۶۳۱۵۰۳
اقتصادنیوز: طرح دیوارنگاره میدان حضرت ولی‌عصر(عج) پایتخت در آستانه انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی با شعار «مراقب قالتاق‌ها باشید» رونمایی شد.
دیوارنگاره جدید میدان ولیعصر رونمایی شد/ قالتاق‌ها به مجلس نروند!+ عکس

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، طرح دیوارنگاره میدان حضرت ولی‌عصر(عج) شهر تهران پنجشنبه - دهم اسفندماه - در آستانه انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی با شعار «مراقب قالتاق‌ها باشید» با جمله‌ای از شهید سیدمحمد بهشتی مبنی بر «مراقب باشید آدم‌های قالتاق را در این دستگاه پیچیده راه ندهید.»، رونمایی شده است.

این دیوارنگاره با طراحی گرافیک مهدی ایمانی و طراحی نوشتار علی خلج اثری از خانه‌ طراحان انقلاب اسلامی است که در قالب پویش «ایران قوی» و شعار «رای می‌دهیم» توسط سازمان هنری رسانه‌ای اوج نصب شده است.

خبر مرتبط
روزنامه شرق: مجلس یازدهم از خواسته های مردم، فاصله بسیار داشت

مجلس باید صدای مردم باشد و لابد مدت‌هاست که دیگر مجلس مردم نیست.

در توضیح دیوارنگاره «مراقب قالتاق‌ها باشید» آمده است: «یازده دوره از عمر مجلس شورای اسلامی می‌گذرد. انتخابات گاه تا حدی سطحی شده که برخی بدون هیچ سابقه مدیریتی و تنها با تکیه بر توزیع شیرینی و موسیقی زنده توانستند تصمیمات مهم کشور را به قهقرا ببرند و نه تنها هیچ پاسخگویی به مردم نداشتند، بلکه مجلس را میراث پدری خود دانستند... اما چرا یک نفر با این سطح از وقاحت و حماقت می‌تواند وکیل مردم باشد؟! دلیلش روشن است: چون مردم او را انتخاب کردند. خواه با تطمیع و تشویق، خواه با تفکر و شناخت... یادمان باشد ما فقط برای خودمان تصمیم نمی‌گیریم... تصمیم امروز، تصویر فرداست.»

151066_823

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی