سردار سلامی: هر رای مثل موشکی در قلب قوی‌ترین دشمنان ما شلیک می‌شود

کدخبر: ۶۳۱۵۱۳
اقتصادنیوز: فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: هر رای مثل موشکی در قلب قوی ترین دشمنان ما شلیک می شود، یعنی مردم اگر بخواهند مثل پیروزی های قبلی در نبرد سیاسی قدرتمند شرکت کنند و پیروز شوند، باید حضور گسترده در انتخابات داشته باشند.
سردار سلامی: هر رای مثل موشکی در قلب قوی‌ترین دشمنان ما شلیک می‌شود

به گزرش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، سردار سرلشکر حسین سلامی روز پنجشنبه در گلزار شهدای کرمان پس از ادای احترام به مقام شهدای آرمیده در این مکان مقدس در جمع خبرنگاران تصریح کرد: اگر مردم تجسم کنند که اگر شهدا در حیات ظاهری در این دنیا بودند، انتخابشان چه بود، آیا پای صندوق های رای می رفتند یا درون خانه ها خود می نشستند؟؛ به طور قطع قوی‌ترین پاسخی که می توانیم بدهیم این است که همه آنان می‌آمدند و رای می دادند.

وی ادامه داد: اگر مردم بخواهند به شهدا اقتدا کنند و راهشان را ادامه دهند، راهش این است که در انتخابات شرکت کنند و این دعوت سیاسی صرف نیست، بلکه دعوت معنوی و انجام وظیفه شرعی است؛ یعنی تکلیف دینی علاوه بر تکلیف ملی که برعهده ما قرار دارد.

خبر مرتبط
آمریکا و انگلیس این فرمانده سپاه قدس را تحریم کردند

اقتصادنیوز: وزارت خزانه‌داری آمریکا روز سه‌شنبه در بیانیه‌ای در این رابطه گفت: امروز دفتر کنترل دارایی‌های وزارت خزانه‌داری آمریکا (اوفک) در اقدامی هماهنگ با انگلیس «محمدرضا فلاح‌زاده» جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران و همچنین یکی از اعضای حوثی‌ها (انصارالله) را تحریم کرد».

هر رای موشکی در قلب دشمنان

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه باید با عشق و علاقه صندوق های رای را از آرا پر کنیم تاکید کرد: هر رای مثل موشکی در قلب قوی ترین دشمنان ما شلیک می شود، یعنی مردم اگر بخواهند مثل پیروزی های قبلی در نبرد سیاسی قدرتمند شرکت کنند و پیروز شوند، باید حضور گسترده در انتخابات داشته باشند.

وی خاطرنشان کرد: به طور حتم قاطبه مردم بیش از گذشته در انتخابات شرکت، حماسه‌ای بزرگ در تاریخ ایران و اسلام به نام خودشان ثبت می کنند و دل صاحب انقلاب اسلامی را نیز شاد و خشنود خواهند کرد.

سردار سلامی در ادامه گفت: شهادت در کشور ما و میان امت اسلامی عالی ترین و با فضیلت ترین ارزش و آرزو برای مردم مومن است، بنابراین تجربه تاریخ نشان داده، جریان فتوحات اسلامی و پیشرفتی که مسلمانان داشته اند، از بستر شهادت و جهاد بوده است.

شهادت رویش های جدید ایجاد می کند

وی اظهارداشت: اینطور نیست که اگر قهرمانان و مردمی از جامعه که شهید شوند، مردم آنها را فراموش کنند، شهادت خود افتتاح کننده راه های جدید برای مردم است؛ این یک محاسبه غلط دشمنان ما است که فکر می کنند با شهید کردن مردم مسلمان، آنها را خانه نشین و خاموش می کنند.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: عکس این حالت اتفاق می افتد و شهادت همیشه رویش های بسیار قدرتمندی به همراه دارد؛ شما در کشور خودمان دیدید کسی که در جنگ شهید می شد، ۱۰ جوان دیگر می رفتند و این پرچم را در دست می گرفتند.

وی تصریح کرد: امروز هم همینطور است، حاج قاسم که شهید شد، مردم بلند شدند، شهادت قیام ایجاد می کند و وقتی همین شهدا در حادثه تروریستی اخیر در سالروز شهادت سردار سلیمانی به شهادت رسیدند، همان روز و روزهای بعد، مردم با اینکه احساس خطر می کردند، با همان آرامش و شکوه، بدون اعتنا به به این حادثه آمدند و همه شکوه و شوقشان را دوباره ظاهر کردند.

سردار سلامی تصریح کرد: البته امروز امنیت برقرار است و مشکل خاصی نداریم، این تجربیاتی است که به نهادهای تامین کننده امنیت کمک می کند که مراقبت های کامل و کافی داشته باشند ولی مردم اساسا با شهادت زنده هستند.

مردم اعتبار و قوت ما هستند

وی همچنین گفت: ما از مردم خیلی تشکر داریم، احساس می کنم کلمه مردم واژه بسیار مقدسی است؛ در قرآن همیشه با تقدس از ناس صحبت شده و مردم صاحب و هویت انقلاب و ساختمان اصلی اقتدار، قوت و اعتبار ما هستند.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: ما به این مردم تکیه می کنیم و در شرایط سخت از آنها کمک می گیریم؛ در شرایط سخت هم فداکارانه به مردم کمک می کنیم، البته بین ما و مردم فاصله ای نیست و خاک کف پای مردم هستیم و حاضریم در هر صحنه ای برای آرزوهای مقدس مردم فدا بشویم، در همه لحظه های مهم با همین مردم پیش خواهیم رفت و تحت فرمان رهبری معظم انقلاب با همین مردم عزیز، قله های بزرگتری را فتح خواهیم کرد.

فرمانده کل سپاه پاسدراران انقلاب اسلامی روز پنجشنبه با حضور در گلزار شهدای شهر کرمان با نثار گل و قرائت فاتحه نسبت به مقام شامخ سردار شپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و دیگر شهدای آرمیده در این مکان مقدس ادای احترام کرد.

سردار سلامی همچنین بر سر مزار شهدای حادثه تروریستی اخیر گلزار شهدای کرمان نیبز حاضر شد و یاد این شهدا را گرامی داشت.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی