ورود سامانه بارشی جدید به کشور/افزایش دما در این مناطق

کدخبر: ۶۳۱۶۵۰
اقتصادنیوز: بر اساس پیش‌بینی سازمان هواشناس کشور، افزایش نسبی دما در بیشتر مناطق کشور رخ می‌دهد و از اواسط هفته آینده سامانه جدید بارشی در غرب و جنوب غربی وارد کشور می‌شود.
ورود سامانه بارشی جدید به کشور/افزایش دما در این مناطق

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، براساس نقشه های همدیدی و آینده نگری، امروز جمعه ۱۱ اسفند در خراسان شمالی و شمال خراسان رضوی، بارش برف در نوار شرقی کشور بارش پراکنده همراه با وزش باد شدید پیش‌بینی می‌شود.

روز شنبه ۱۲ اسفند اوایل وقت سامانه بارشی از مرزهای شمال شرقی کشور خارج می شود. در این روز در نوار شرقی کشور وزش باد شدید و در سایر مناطق کشور جوی آرام پیش بینی می‌شود.

روز یکشنبه ۱۳ اسفند در ارتفاعات و دامنه های زاگرس مرکزی و شمالی برخی نقاط شمال غرب و ارتفاعات البرز غربی و مرکزی افزایش ابر و رگبار پراکنده باران و برف پیش بینی می‌شود.

خبر مرتبط
خداحافظی سامانه سرد و بارشی از کشور/ افزایش دمای هوا طی روزهای آینده

اقتصادنیوز: داده‌های سازمان هواشناسی نشان می دهد؛ با خروج سامانه سرد و بارشی از غرب کشور دمای هوا طی روز‌های آینده به تدریج افزایش پیدا می‌یابد.

روز دوشنبه ۱۴ اسفند با ورود سامانه بارشی در غرب، جنوب غرب، برخی مناطق شمال غرب، غرب، سواحل دریای خزر، مناطقی از مرکز، جنوب، شرق و جنوب شرق کشور بارش باران و برف رخ می‌دهد.

روز سه شنبه ۱۵ اسفند سامانه بارشی در مرکز، شرق و جنوب شرق کشور به فعالیت خود ادامه می دهد.

براساس این گزارش، از روز جمعه در نیمه غربی و از روز شنبه در نیمه شرقی کشور روند افزایش نسبی دمای هوا پیش بینی می شود.

روز جمعه خلیج فارس، تنگه هرمز و دریای عمان و روز شنبه شرق خلیج فارس، تنگه هرمز و دریای عمان مواج خواهد بود.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی