فرهاد مجیدی برکنار می‌شود؟

کدخبر: ۶۳۱۶۷۲
اقتصادنیوز: صفحه توئیتری «سدد» که اخبار فوتبال امارات را پوشش می‌دهد، مدعی شد مدیران اتحاد کلبا قصد دارند فرهاد مجیدی را از سرمربیگری تیم فوتبال این باشگاه برکنار کنند.
فرهاد مجیدی برکنار می‌شود؟

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تسنیم، تیم فوتبال اتحاد کلبا در چارچوب هفته پانزدهم لیگ برتر امارات میزبان تیم البطائح بود و با وجود اینکه با گلزنی مهدی قایدی از حریف خود پیش افتاده بود، با نتیجه 2 بر یک شکست خورد.

شاگردان فرهاد مجیدی که در چهار مسابقه از پنج بازی اخیر خود در لیگ امارات مغلوب شده‌اند، با کسب 13 امتیاز در رتبه یازدهم جدول 14 تیمی رقابت‌ها قرار گرفته‌اند. البته عجمانِ رده دوازدهمی، دو امتیاز و دو بازی کمتر از اتحاد کلبا دارد و بعید نیست که یاران مهدی قایدی به رده دوازدهم سقوط کنند.

مدیران باشگاه اتحاد کلبا پیش از بازی اخیر، تصویری مشترک از اعضای کادر فنی ببرها (لقب اتحاد کلبا) در کنار مدیران این باشگاه منتشر کردند تا به‌نوعی از مجیدی و دستیارانش حمایت کرده باشند.

خبر مرتبط
درگیری در امارات برای فرهاد مجیدی گران تمام شد

اقتصادنیوز: کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال امارات سرمربی سابق استقلال را جریمه سنگین کرد.

صفحه توئیتری «سدد» که اخبار فوتبال امارات را پوشش می‌دهد، با وجود این حمایت مدعی شد که مدیران اتحاد کلبا قصد دارند مجیدی را از سرمربیگری تیم فوتبال این باشگاه برکنار کنند.

سرمربی پیشین استقلال تاکنون 50 بار روی نیمکت اتحاد کلبا نشسته و میانگین 1.24 امتیاز از هر مسابقه را با این تیم ثبت کرده است.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید