رئیس فیفا: فوتبال در کشور ایران در حال شکوفایی است

کدخبر: ۶۳۱۷۴۴
اقتصادنیوز: جیانی اینفانتینو، رئیس فیفا به مناسبت سالروز سفرش به ایران، پستی در صفحه‌ی شخصی‌اش منتشر کرد.
رئیس فیفا: فوتبال در کشور ایران در حال شکوفایی است

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، «جیانی اینفانتینو» رئیس فیفا به مناسبت سالروز سفرش به ایران، طی پستی در صفحه‌ی شخصی خود اعلام کرد: «در چنین روزی در سال ۲۰۱۸، من به کشور زیبای جمهوری اسلامی ایران سفر کردم تا درباره توسعه‌ی فوتبال به ویژه حوزه‌ی بانوان گفتگو کنم. من بسیار خوشحالم که پیشرفت قابل توجهی را از آن زمان می بینم. سال گذشته حدود ۳۰۰۰ بانو در دربی تهران بین دو تیم پرسپولیس و استقلال حضور داشتند.

خبر مرتبط
پیشکسوت فوتبال درگذشت

اقتصادنیوز: پیشکسوت باشگاه ذوب آهن اصفهان از دنیا رفت.

در مسابقات اخیر شاهد کسب مقام سومی ایران در جام جهانی فوتبال ساحلی ۲۰۲۴ امارات بودیم. از حسن روحانی، رئیس جمهور سابق که در سال ۲۰۱۸ ملاقات کردم و هم‌چنین ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور فعلی جمهوری اسلامی ایران که سال گذشته گفتگوهای پرباری با وی داشتم، بسیار سپاسگزارم.

خوشحالم که تلاش‌های ما منجر به نتایج مثبت می‌شود، زیرا فوتبال در کشور ایران در حال شکوفا شدن است و فیفا از ابتکارات مختلف برای توسعه حمایت می‌کند. هم‌چنین از همه‌ی اعضای فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران به رهبری مهدی تاج به دلیل نقشی که در پیشبرد فوتبال داشتند، تشکر می کنم. همه در ایران می‌توانند از حمایت مستمر فیفا در تعمیم فوتبال به افراد بیشتری در کشور مطمئن باشند.»

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی