دستور سخنگوی شورای نگهبان: آرای مردم حاضر در شعب را می‌گیریم

کدخبر: ۶۳۱۷۵۹
سخنگوی شواری نگهبان گفا: این اطمینان را به تک تک مردم عزیز می‌دهیم که آرای تک تک کسانی که به هر دلیلی رای گیری از آنها به تاخیر افتاده یا دیر به محل اخذ رای حضور یافتند، اخذ کنیم و هیچ نگرانی در این خصوص وجود ندارد.
دستور سخنگوی شورای نگهبان: آرای مردم حاضر در شعب را می‌گیریم

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا هادی طحان نظیف عضو حقوقدان و سخنگوی شورای نگهبان بامداد روز شنبه ۱۲ اسفند ۱۴۰۲ در جمع خبرنگاران مستقر در ستاد مرکزی نظارت بر انتخابات در شورای نگهبان گفت: به لطف خدا موضوع نظارت بر فرآیندهای انتخابات را از ابتدای آغاز رای گیری تا الان داشتیم و با مشکلی مواجه نیستیم؛ گزارش‌های معدودی را از طریق سامانه «مردم ناظر» دریافت کردیم و حسب وظیفه این گزارشات را پیگیری کردیم و با مشکل خاصی مواجه نبودیم.

وی با بیان اینکه «زمان رای گیری عملاً به پایان رسیده است» تاکید کرد: به لحاظ قانون منعی وجود ندارد و در قانون نیز پیش‌بینی شده‌ است که از کسانی که در حوزه اخذ رای حضور دارند، رای گیری به عمل خواهد آمد و این اطمینان را به تک تک مردم عزیز می‌دهیم که آرای تک تک کسانی که به هر دلیلی رای گیری از آنها به تاخیر افتاده یا دیر به محل اخذ رای حضور یافتند، اخذ کنیم و هیچ نگرانی در این خصوص وجود ندارد.

خبر مرتبط
دستور فوری استاندار تهران درباره میزان مشارکت در انتخابات

اقتصادنیوز: استاندار تهران با بیان اینکه مرجع اصلی برای اعلام آمار در مورد نرخ مشارکت مردم در انتخابات وزارت کشور است، گفت: هیچ مقام مسوولی در ستاد انتخابات شهرستان و استان حق ندارد در این خصوص اظهار نظر کند.

سخنگوی شورای نگهبان در پایان اعلام کرد: بعد از اتمام فرآیند رای گیری موضوع شمارش آرا در دستور کار عزیزان‌مان در شعب اخذ رای قرار خواهد گرفت.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید