کولاک شدید گردنه چری کوهرنگ را مسدود کرد

کدخبر: ۶۳۲۴۳۱
اقتصادنیوز: کولاک شدید گردنه چری (محور شهرکرد - مسجد سلیمان) کوهرنگ از توابع این استان را مسدود کرد.
کولاک شدید گردنه چری کوهرنگ را مسدود کرد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای چهارمحال و بختیاری گفت: کولاک شدید گردنه چری (محور شهرکرد - مسجد سلیمان) کوهرنگ از توابع این استان را مسدود کرد.

روح الله غلامی افزود: کولاک شدید و نبود دید کافی موجب شد تا گردنه چری تا اطلاع بعدی مسدود اعلام شود.

وی اظهار داشت: هم‌اکنون تمامی ۴۵۰ نیروی های راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای چهارمحال و بختیاری با ۳۰۰ دستگاه انواع ماشین‌آلات سبک، نیمه‌سنگین و سنگین در ۴۲ راهدارخانه استان‌ مستقر و مشغول خدمات‌رسانی به مردم هستند.

خبر مرتبط
رقابت تهران و البرز برای کسب رکورد سرما

اقتصادنیوز: ایستگاه ۷ توچال با ۱۲ درجه زیر صفر سردترین ایستگاه هواشناسی و بجنورد با دمای ۴ درجه زیر صفر سردترین شهر کشور گزارش شده‌است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای چهارمحال و بختیاری گفت: رانندگان می‌توانند از طریق تماس با سامانه ۱۴۱ مرکز مدیریت راه‌های این اداره‌کل از آخرین وضعیت ترافیکی راه‌ها، شرایط جوی، راه‌های مسدود و بازگشایی شده، محدودیت‌های تردد وسایل نقلیه در جاده‌ها و مشکلات راه‌ها مطلع شوند.

 

به گزارش ایرنا، پیشتر اداره کل هواشناسی چهارمحال و بختیاری از آغاز بارش برف و باران در برخی نقاط استان خبر داده بود و در این سامانه بارشی محورهای دشت‌زرین، بخش‌آباد، گردنه‌های چری و شاهمنصوری متاثر از بارش برف است.

براساس پیش بینی اداره کل هواشناسی برای بارش‌های امروز هشدار سطح نارنجی صادر شده است.

گردنه‌های چری و شاه‌منصوری در شهرستان کوهرنگ، محور ارتباطی شهرکرد از مسیر منطقه بازفت به استان خوزستان است.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید