مهدی قائدی تیر خلاص را زد+ عکس

کدخبر: ۶۳۲۵۸۸
اقتصادنیوز: مهدی قایدی پس از گلزنی برای اتحاد کلبا در لیگ امارات، خوشحالی گل عجیبی از خود به نمایش گذاشت. از شادی گل عجیب قایدی اینگونه برداشت می‌شود که اسلحه‌ای در زیر فک خود قرار داده و تیر خلاص را زده است.
مهدی قائدی تیر خلاص را زد+ عکس

به گزارش اقتصادنیوز به نقل  از برترین ها، مهدی قایدی روز پنجشنبه ۱۰ اسفند به همراه اتحاد کلبا به مصاف البطائح رفت که گلی بی‌تاثیر در این دیدار به ثمر رساند و نتوانست مانع شکست تیمش شود، اما قایدی پس از این گل، شادی عجیب و غریبی از خود به نمایش گذاشت.

عکسی تلخ از مهدی قایدی که خواب را از خاله‌زنک‌ها گرفت

 
برخی از رسانه‌ها گزارش داده اند که مهدی قایدی از ستاره معصومی، همسر خود در حال جدایی است. برخی از کاربران فضای مجازی علت جدایی قایدی از همسرش را، بروز مشکلات در زندگی شخصی اش در جریان بازی‌های جام ملت‌های آسیا عنوان کرده‌اند. از همین رو به نظر می‌رسد امیر قلعه‌نویی به همین دلیل از مهدی قایدی در ترکیب تیمش برابر رقبا در مرحله حذفی استفاده نکرده، چون مهدی قایدی پس از اینکه از این اتفاق باخبر شده در شرایط روحی و روانی خوبی به سر نمی‌برده است.

از شادی گل عجیب و غریب قایدی نیز اینگونه برداشت می‌شود که اسلحه‌ای در زیر فک خود قرار داده و در افسردگی به سر می‌برد.

همچنین قایدی تمام عکس‌های خود به همراه همسرش را از صفحه اینستاگرام خود پاک کرده که این نیز می‌تواند گواهی بر این اتفاق باشد. قایدی همچنین روز گذشته با انتشار پستی در اینستاگرام خود از آغاز یک زندگی جدید خبر داده است!

عکسی تلخ از مهدی قایدی که خواب را از خاله‌زنک‌ها گرفت

 
 
اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید