مجری پرحاشیه مجری برنامه تحویل سال شد

کدخبر: ۶۳۲۸۴۴
معاون سیمای سازمان صداوسیما گفت: شبکه یک سیما ایران دوست داشتنی را خواهد داشت که پدرام کریمی، امیرحسین مدرس، محمد معتمدی و فلورا سام مجریان آن هستند. اجرای برنامه سال تحویل شبکه دو سیما را المیرا شریفی و وحید رونقی بر عهده دارند. مجریان برنامه‌های شبکه سه و نسیم هم حامد سلطانی و فرزاد حسنی هستند.
 مجری پرحاشیه مجری برنامه تحویل سال شد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، نشست خبری اعلام برنامه های نوروز ۱۴۰۳ و ماه مبارک رمضان امروز چهارشنبه ۱۶ اسفندماه ساعت با حضور محسن برمهانی، معاون سیما در سالن همایش‌های صداوسیما برگزار شد.

برمهانی در این نشست با اعلام این که فیلم‌های ایرانی هناس، مصلحت، ضد و کارو برای اولین بار در نوروز ۱۴۰۳ از شبکه های مختلف سیما پخش می‌شود اظهار کرد: فیلم های ایرانی بیشتر مربوط به سال ۱۴۰۰ به بعد هستند و فیلم‌های خارجی هم از ۵۱ کشور به نمایش درمی آیند.

معاون سیما افزود: امسال فیلم‌های ایرانی را قبل اکران خریداری نکردیم. این اقدام برای دوران کرونا تجربه خوبی بود. ولی امسال تلویزیون به نفع سینما کنار کشید تا فیلم‌ها اولین بار در سینما اکران شوند.

وی درباره ویژه برنامه‌های سال تحویل گفت: شبکه یک سیما ایران دوست داشتنی را خواهد داشت که پدرام کریمی، امیرحسین مدرس، محمد معتمدی و فلورا سام مجریان آن هستند. اجرای برنامه سال تحویل شبکه دو سیما را المیرا شریفی و وحید رونقی بر عهده دارند. مجریان برنامه‌های شبکه سه و نسیم هم حامد سلطانی و فرزاد حسنی هستند.

برمهانی افزود: تلویزیون با سریال‌های زیرخاکی ۴، نون‌خ۵، رستگاری و هفت سر اژدها به استقبال ماه مبارک رمضان و عید نوروز خواهد رفت. پخش سریال زیرخاکی ۴ از ابتدای ماه رمضان و آخرین هفته اسفند آغاز می‌شود. دومین سریال شبکه یک سیما نون‌خ۵ است که پس از ایام سوگواری شب‌های قدر از نیمه دوم فروردین روانه آنتن خواهد شد.

مهمانیِ ایرج طهماسب در شبکه نسیم

به گفته معاون سیما همچنین در شبکه نسیم برنامه مهمانی را خواهیم داشت که اجرا و تهیه آن با ایرج طهماسب است. او با عروسک‌های قدیمی و جدید به تلویزیون می‌آید. این برنامه ۳۰ قسمت است که امیدواریم به عید برسد. 

برمهانی با اعلام این خبر که ۹ سریال خارجی از شبکه‌های تهران، تماشا و امید پخش می‌شود، ادامه داد: جومونگ ۳ را نیز در سال آتی پخش می‌کنیم. همچنین سریال کره‌ای دهن لق را هم برای شبکه تهران در نظر گرفته‌ایم و از آنجاییکه گونه مستند مورد توجه است، ۸۰ مستند خارجی را نیز در نوبت پخش داریم. 

محمدعلی غلامرضایی، مدیر کل تامین و رسانه بین‌الملل نیز در ادامه جلسه درباره پخش فیلم‌های سینمایی گفت: فیلم های کارو. هناس، ضد، اخت الرضا، مصلحت، پری دریایی، لوپتو، پسر دلفینی، شماره ده، های پاور و هوک جزو فیلم های ایرانی هستند که از تلویزیون پخش می‌شوند. همچنین پخش فیلم‌های خارجی قاتلان ماه کامل، انجمن برف و سریع و خشن ۱۰ را هم در نظر گرفته‌ایم. 

در ادامه جلسه، محمدرضا خوشرو، مدیر شبکه نسیم درباره ویژه برنامه سال تحویل سال شبکه‌ها گفت: شبکه یک ایران دوست داشتنی را تدارک دیده که از سال تحویل شروع می‌شود و تا آخر نوروز هر شب ادامه پیدا خواهد کرد. برنامه شبکه دو برگرفته از برنامه صبحانه ایرانی است. حامد سلطانی مجری برنامه تحولی سال این شبکه است و مهمانان متعددی دارد. شبکه چهار نیز برنامه‌ای شبیه نوروزستان سال گذشته با نگاهی به نوروز کشورهای همسایه دارد.‌

به گفته وی شبکه نسیم برنامه‌ای با عنوان آی نسیم سحری عید شد را تدارک دیده است. توافق اولیه‌مان با آقای فرزاد حسنی است.‌ شبکه تهران نیز برنامه‌ای با اجرای کامران تفتی را تدارک دیده است.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید