اسماعیل هنیه: باید به کشورهای حامی اشغالگران فشار آورده شود

کدخبر: ۶۳۳۵۱۹
اقتصادنیوز: رییس دفتر حماس اعلام کرد باید برای ناچار ساختن اسرائیل به توقف بدون قید و شرط جنگ علیه نوار غزه، به کشورهای حامی این رژیم فشار آورده شود.
اسماعیل هنیه: باید به کشورهای حامی اشغالگران فشار آورده شود

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، «اسماعیل هنیه» رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس در آستانه ماه مبارک رمضان نامه‌ای را خطاب به رهبران، اشخاص بارز و علمای امت اسلام نوشت.

المیادین گزارش داد، رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس بیان کرد: ما خواهان اقدامات مؤثر در سطوح گوناگون سیاسی، دیپلماتیک و حقوقی برای توقف حمله به نوار غزه هستیم.

خبر مرتبط
خبر خوش اردوغان برای مردم غزه/نام نتانیاهو کنار هیتلر و استالین ثبت شد

اقتصادنیوز: رئیس‌جمهوری ترکیه گفت: نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی با جنایات در غزه، نام خود را در کنار هیتلر، موسولینی و استالین به عنوان «نازی‌های عصر» ثبت کرد.

هنیه تصریح کرد: ضروری است که با هدف ناچارساختن اشغالگران به توقف فوری و بدون قید و شرط جنگ به کشورهایی که از آن حمایت می‌کنند فشار آورده شود.

وی در ادامه افزود: ما خواستار تلاش‌های بیشتر برای محاکمه اشغالگران، رسوانمودن جنایت‌های آنان و انزوای سیاسی و دیپلماتیک آن‌ها هستیم.

همچنین هنیه تاکید کرد: اشغالگری، ریشه تمامی مشکلات و عدم ثبات منطقه است و تداوم آن با اصول قوانین بین‌المللی و قوانین سازمان ملل متحد در تناقض است.

رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس بیان کرد: دستیابی ملت فلسطین به استقلال و آزادی چیزی است که از ریشه به این مشکل پایان می‌دهد و مرحله جدید و متفاوتی را در سطح منطقه و جهان بنیان می‌گذارد.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید