ساعت کاری مراکز معاینه فنی در ماه‌رمضان اعلام شد

کدخبر: ۶۳۳۹۲۷
اقتصادنیوز: سرپرست ستاد معاینه فنی خودروهای تهران از فعالیت دو مرکز معاینه فنی پس از افطار برای خدمت‌رسانی به روزه‌داران گرامی خبر داد.
ساعت کاری مراکز معاینه فنی در ماه‌رمضان اعلام شد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، سید محمد مهدی میرزایی قمی، سرپرست ستاد معاینه فنی خودرو‌های تهران، ضمن تبریک حلول ماه مبارک رمضان در خصوص تغییرات ساعت کاری مراکز در این ماه، گفت: «ساعت کاری مراکز با هدف خدمت‌رسانی شایسته به شهروندان و روزه‌داران گرامی در ماه پایانی سال برنامه‌ریزی شده است. از ابتدای ماه مبارک رمضان، ۲۲ اسفندماه، مراکز بیهقی و شهید آبشناسان از ساعت ۷ صبح الی۲۲، مراکز نیایش، الغدیر، دماوند، سراج، شهید چمران از ساعت ۷ الی ۱۷ و مراکز شقایق، خاوران، امام رضا (ع)، شهدای زمان‌آباد، بعثت، فداییان اسلام، چیتگر، ابوذر، آزادی، ایران خودرو (۵۰۶۲) و کلیه واحد‌های سیار از ساعت ۷ الی ۱۸ فعال هستند.»

به گزارش ایسنا، میرزایی قمی در خصوص وضعیت مراجعات به مراکز افزود: روزانه در حدود ۶۳۰۰ دستگاه خودرو به مراکز مراجعه می‌نماید که با توجه به توسعه خطوط معاینه فنی، افزایش ساعت کاری مراکز و همچنین مدیریت نحوه پذیرش اینترنتی و حضوری در یکسال اخیر خوشبختانه در حال حاضر در هیچ کدام از مراکز صف نداریم و شهروندان در صورت سلامت خودرو می‌توانند در کمتر از نیم ساعت نسبت به دریافت معاینه فنی خودروی خود اقدام نمایند.

وی در توضیح فعالیت دو مرکز معاینه فنی پس از افطار اظهار داشت: جهت استفاده روزه داران گرامی از خدمات مراکز معاینه فنی پس از افطار دو مرکز بیهقی و شهید آبشناسان تا ساعت ۲۲ فعال هستند و از مراجعه کنندگان در زمان اذان مغرب در این مراکز با افطاری ساده پذیرایی می‌گردد. البته به این موضوع تاکید می‌شود ساعت کاری مراکز نسبت به شرایط مراجعات قابل برنامه ریزی بوده و این آمادگی وجود دارد که حسب نیاز شهروندان در هرکدام از مراکز افزایش ساعت کاری داشته باشیم.

میرزایی قمی در پایان خاطر نشان کرد: شهر تهران از بضاعت ۶۴ خط معاینه فنی مختص خودرو‌های سبک در ۱۷ مرکز معاینه فنی ثابت و ۱۵ واحد سیار تک خطه و همچنین سه مرکز معاینه فنی تک خطه مختص خودرو‌های سنگین برخوردار بوده و شهروندان می‌توانند جهت اطلاع از آدرس و نحوه فعالیت مراکز به سایت ستاد معاینه فنی خودرو‌های تهران به آدرس inspection.tehran.ir مراجعه و یا با سامانه پاسخگو ۹۶۰۰۶۰۰۰ تماس حاص نمایند.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی