گزارشگر محبوب فوتبال از ایران رفت؟

کدخبر: ۶۳۴۱۶۴
اقتصادنیوز: خداحافظی محمدرضا احمدی از برنامه فوتبال برتر به صورت موقت شایعه مهاجرت وی را در فضای مجازی مطرح کرد و این موضوع طی یکی دو روز اخیر خبرساز شد.
گزارشگر محبوب فوتبال از ایران رفت؟

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از همشهری آنلاین ، مجری برنامه فوتبال برتر چند وقتی قرار است که در تلویزیون آفتابی نشود که این موضوع شایعاتی را در خصوص او راه انداخته است.

محمدرضا احمدی گفته بود:  «یک توضیحی درباره حضور خودم در فوتبال برتر بدهم که از همه مدیران و همکارانم در شبکه سه ممنونم و همچنین آقای هاشمی، تهیه‌کننده برنامه. چون سفرهای نوروزی من مقداری زودتر آغاز می‌شود، به من مرخصی دادند، ولی بعد از نوروز و با شروع دوباره رقابت‌های لیگ برتر در خدمت شما هستم.» به هر حال بعد از جملات نامتعارفی که احمدی روی آنتن زنده به زبان آورد، در فضای مجازی و حتی برخی سایت‌های رسمی همچون طرفداری، شبهات و شایعاتی پیرامون مهاجرت همیشگی او به خارج از کشور منتشر شد.

خبر مرتبط
پارسا پیروز‌فر به تلویزیون برگشت

اقتصادنیوز: شبکه آی فیلم به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان و عید نوروز، پخش سریال تاریخی «در چشم باد» با بازی پارسا پیروزفر را در دستور کار خود قرار داده است.

با این حال طبق اعلام خود این مجری و البته پیگیری از مسئولان صداوسیما،‌محمدرضا احمدی به مرخصی رفته و پس از تعطیلات نوروزی به قاب تلویزیون بازخواهد گشت

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    • بررسی مهمترین مقصد موشک‌های سپاه

      اقتصادنیوز: بامداد یکشنبه، ایران دقیقا کجا را هدف قرار داد؟ حوالی ساعت ۲ بامداد، موشک‌های بالستیک هاپرسونیک ایران به…

    کارگزاری مفید