ادعای پیروزی کاذب نتانیاهو در غزه/نقشه شوم اسرائیل برای حماس

کدخبر: ۶۳۴۳۰۰
اقتصادنیوز: بنیامین نتانیاهو مدعی شد: برای پیروزی در جنگ غزه باید گردان‌های باقیمانده حماس را در شهر رفح واقع در جنوب غزه نابود کنیم.
ادعای پیروزی کاذب نتانیاهو در غزه/نقشه شوم اسرائیل برای حماس

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی امروز سه شنبه در سخنرانی خود در برابر کمیته روابط عمومی آمریکا- رژیم صهیونیستی(اِی‌پَک) مدعی شد: برای پیروزی در جنگ غزه باید گردان‌های باقیمانده حماس را در شهر رفح واقع در جنوب غزه نابود کنیم.

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی بارها تکرار کرده به هشدارهای بین‌المللی درباره حمله زمینی به شهر رفح و قربانی شدن مردم فلسطین در این منطقه تن نمی‌دهد.

به نقل از سایت خبری عربی۲۱، نتانیاهو همچنین مدعی شد اکثریت قریب به اتفاق مردم آمریکا در جنگ غزه، رژیم صهیونیستی را تایید می‌کنند.

خبر مرتبط
دروغ اسرائیل درباره ترور فرد شماره ۳ حماس فاش شد

اقتصادنیوز : در پی ادعاهای مقامات اسرائیل نسبت به احتمال به شهادت رسیدن معاون فرمانده گردان‌های شهید عزالدین القسام شاخه نظامی جنبش حماس، الاخبار از زنده‌ بودن وی خبر داده است.این در حالی است که هشت عضو مجلس سنای آمریکا امروز در نامه‌ای به جو بایدن، رئیس‌جمهور این کشور تاکید کردند: باید به نتانیاهو توضیح دهید که ممانعت از رساندن کمک ها به نوار غزه پیامدهای وخیمی به همراه خواهد داشت.

سناتورها در این پیام خواستار منع ارسال تسلیحات هجومی به رژیم صهیونیستی شدند.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید