آمار تلفات چهارشنبه سوری تاکنون چقدر شده است؟+جزئیات

کدخبر: ۶۳۴۳۲۰
اقتصادنیوز: سازمان اورژانس کشور خبر داد که تا ساعت ۱۹ و ۳۰ دقیقه سه‌شنبه با ۱۳ مورد فوتی و ۸۲۷ نفر مصدوم بر اثر حوادث چهارشنبه سوری به ثبت رسیده است.
آمار تلفات چهارشنبه سوری تاکنون چقدر شده است؟+جزئیات

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، براساس جدیدترین آمارهای سازمان اورژانس کشور، کل آسیب‌دیدگان این حوادث ۸۳۹ نفر و اعزامی توسط اورژانس به ۳۰۰ نفر رسیده است و همچنین تاکنون ۵۰۱ نفر به مراکز درمانی و بیمارستانی در سراسر کشور مراجعه کرده‌اند البته ۲۶ نفر نیز در محل درمان شدند. 

خبر مرتبط
آخرین آمار مصدومان حوادث چهارشنبه سوری در پایتخت+تعداد کشته‌ها

اقتصادنیوز: رئیس اورژانس تهران تعداد مصدومان و تلفات حوادث چهارشنبه سوری را اعلام کرد.

در این مدت قطع عضو ۶۳ مورد، آسیب به چشم ۲۸۱ مورد و سوختگی نیز به  ۳۸۱ مورد تاکنون رسیده است.

۶۱۱ مصدوم و ۲۰۰ مورد آسیب به چشم

سازمان اورژانس کشور در جدیدترین آماری مربوط به چهارشنبه سوری اعلام کرد: تا ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه روز سه‌شنبه ۲۲ اسفند ماه تعداد ۶۱۱ نفر به دلیل استفاده از موادمحترقه مصدوم شده‌اند و در این حوادث ۲۰۰ مورد آسیب به چشم نیز به ثبت رسیده است.

خبر مرتبط
تعداد بالای تلفات چهارشنبه سوری از اول اسفند

اقتصادنیوز: رییس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث آذربایجان غربی خبر داد که تاکنون ۷۰ نفر در اثر حوادث چهارشنبه سوری آسیب دیده‌اند.

در گزارش حوادث مرتبط با مراسم شب چهارشنبه آخر سال از یکم تا ۲۲ اسفند تعداد کل آسیب‌دیدگان براثر استفاده از موادمحترقه در کشور تاکنون ۶۲۳ مورد فرد آسیب‌دیده به ثبت رسیده است که کل مصدومان این حوادث به ۶۱۱ مورد رسیده است.

طبق اعلام سازمان اورژانس کشور در این بازه زمانی، ۲۳۵ نفر توسط مراکز اورژانس در سراسر کشور انتقال داده شدند.

همچنین در آمارهای سازمان اورژانس کشور، ‌ مراجعه به مراکز درمانی ۳۵۵ مورد و درمان در محل وقوع حادثه نیز به ۲۱ مورد رسیده است.

سازمان اورژانس کشور همچنین تعداد افراد جانباخته در این مدت را تاکنون ۱۲ نفر عنوان کرده است. البته در این بازه زمانی ۴۳ مورد قطع عضو، ‌موارد آسیب به چشم ۲۰۰ مورد و میزان سوختگی ناشی از موادمحترقه نیز به ۲۸۴ مورد رسید.

۱۶۶ مورد مصدوم و یک فوتی در روز ۲۲ اسفند

همچنین طبق اعلام سازمان اورژانس کشور در روز ۲۲ اسفند نیز وقایع مختلفی به دلیل استفاده از مواد محترقه تا ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه به ثبت رسیده است که در این مدت کل آسیب‌دیدگان ۱۶۷ مورد و تعداد مصدومان این حوادث نیز به رقم ۱۶۶ نفر رسیده است.

براساس گزارش حوادث مرتبط با مراسم شب چهارشنبه آخر سال در ۲۲ اسفند همچنین تاگنون ۸۲ مرود اعزام توسط اورژانس صورت گرفته، درمان در محل وقوع حادثه هفت مورد و ۷۷ نفر نیز به مراکز درمانی و بیمارستانی در سراسر کشور مراجعه کردند.

در این روز یک مورد فوتی، ‌هشت مورد قطع عضو، ‌ ۵۹ مورد آُیب به چشم و ۷۳ مورد سوختگی نیز توسط اورژانس به ثبت رسیده است.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    اخبار بیشتر در سرویس اقتصادی
    کارگزاری مفید