افتتاح ۳ ایستگاه مترو در هفته آینده

کدخبر: ۶۳۴۴۸۸
اقتصادنیوز: مدیرعامل شرکت مترو تهران از افتتاح ۳ ایستگاه و ۲ ورودی جدید در خط ۶ مترو تهران، در روز شنبه ۲۶ اسفند ماه سال جاری خبر داد.
افتتاح ۳ ایستگاه مترو در هفته آینده

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر ، محسن هرمزی مدیرعامل شرکت مترو تهران در مورد افتتاحیه‌های روز شنبه هفته آینده گفت: از اسفند ماه سال ۱۴۰۱ که ۴ ایستگاه میدان شهدای هفتم تیر، میدان حضرت ولیعصر (عج)، بوستان لاله و کارگر در خط ۶ به بهره‌برداری رسید، تا اسفند ماه ۱۴۰۲ که روزهای پایانی آن را سپری می‌کنیم، تعداد ۱۰ ایستگاه در این خط افتتاح شده که آمار قابل تأملی به شمار می‌آید.

وی افزود: این در حالی است که مهر ماه امسال نیز ۳ ایستگاه شهر زیبا، شهران و شهید آرمان علی‌وردی (کوهسار) در اختیار مردم قرار گرفت. با بهره‌برداری از این ۱۰ ایستگاه در مدت زمان یک سال اخیر، تعداد ایستگاه‌های تکمیل شده خط ۶ به عدد ۲۳ ایستگاه می‌رسد تا بتوان امیدوار بود پرونده کل ایستگاههای خط مذکور (غیر از بخش توسعه جنوبی) در سال ۱۴۰۳ بسته شود.

هرمزی بیان کرد: ایستگاه بهار شیراز در بخش میانی خط ۶ و دو ایستگاه دیگر در قطعه شمالی این خط واقع شده‌اند؛ با بهره‌برداری از ایستگاه‌های آیت الله کاشانی و شهدای کن، در واقع تمام ایستگاههای نیمه شمالی خط ۶ تکمیل شده و مسیری پیوسته در اختیار شهروندان قرار گرفته می‌شود.

وی ادامه داد: همچنین همزمان با آغاز بهره برداری از ۳ ایستگاه فوق الاشاره، ورودی‌های دوم ایستگاههای شهر زیبا و شهران در همین خط نیز افتتاح خواهند شد تا پرونده افتتاحیه‌های سال ۱۴۰۲ شرکت مترو تهران بسته شود.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    اخبار بیشتر در سرویس سایر رسانه ها
    کارگزاری مفید