سرانجام واگذاری دو تیم پایتخت‌نشین‌ چه شد؟

کدخبر: ۶۳۴۵۳۰
اقتصادنیوز: سخنگوی دولت در حاشیه جلسه حیاط دولت درباره آخرین وضعیت واگذاری استقلال و پرسپولیس اعلام کرد: دولت با واگذاری سرخابی‌ها به ۲ بانک خصوصی موافق است و مذاکرات اولیه برای این واگذاری نیز صورت گرفته است.
سرانجام واگذاری دو تیم پایتخت‌نشین‌ چه شد؟

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، نشست هیات دولت امروز - ۲۳ اسفند ۱۴۰۲- به ریاست «آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی» در ساختمان پاستور برگزار شد. به گفته «علی بهادری جهرمی» این جلسه به صورت فوق‌العاده و طولانی مدت برگزار شد تا هم مصوبات ضروری سال ۱۴۰۲ به تصویب برسد و هم گزارش دستگاه‌ها در مورد تحقق شعار سال مورد بررسی و استماع قرار گیرد.

در آخرین جلسه هیات دولت در سال ۱۴۰۲، رئیس جمهور در جلسه هیات دولت از وزرا و مسئولان اقتصادی دولت خواست عطف به شعار سال، گزارشی از مجموعه اقدامات صورت گرفته از سوی دولت در زمینه مهار تورم و رشد تولید تهیه و ارائه کنند.

آیت‌الله رئیسی همچنین با اشاره به سخنان حکیمانه رهبر فرزانه انقلاب درباره ضرورت پرهیز از ستیزگری‌های دشمن‌پسند، همه مسئولان و ارکان نظام را مخاطب این سخنان دانست و تصریح کرد: تلاش مسئولان برای عملی شدن این رهنمود و تمرکز بر وحدت و انسجام در دولت و مجلس و پرهیز از اختلاف و ستیزه‌گری و جبهه‌بندی، از رموز اصلی موفقیت در مسیر رفع مشکلات مردم و پیشرفت کشور است.

وی در ادامه با ضروری دانستن توجه به آرامش ذهنی مردم و آثار اجتماعی تصمیمات و اقدامات دستگاه‌های دولتی، توجه بیشتر به تهیه پیوست‌های فرهنگی و رسانه‌ای برای تصمیمات و اقدامات دستگاه‌ها و همچنین اتخاذ تدابیر لازم برای جلوگیری از آثار سوء احتمالی تصمیمات را خواستار شد.

واگذاری استقلال و پرسپولیس به ۲ بانک غیردولتی؛ شاید چند روز دیگر

سخنگوی دولت با اعلام اینکه مذاکرات اولیه با ۲ بانک غیردولتی برای واگذاری استقلال و پرسپولیس صورت گرفته است، گفت: توافق شد وزیر اقتصاد و رئیس کل بانک مرکزی در این خصوص مذاکراتی را با هیات‌های عامل بانک‌ها داشته باشند و پیش بینی می‌کنیم در چند روز آتی به توافق با این ۲ بانک غیر دولتی برسیم.

بهادری جهرمی با تاکید بر اینکه استقلال و پرسپولیس سرمایه‌های ملی هستند، ابراز امیدواری کرد که شاهد بازی خوب دو باشگاه در دربی ۱۰۳ پایتخت باشیم.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید