چرا مهسا قربانی از اتاق VAR داربی 103 کنار گذاشته شد؟

کدخبر: ۶۳۴۵۹۳
اقتصادنیوز: دبیر فدراسیون فوتبال درباره دلیل کنار گذاشتن مهسا قربانی از اتاق VAR داربی ۱۰۳ صحبت کرد.
چرا مهسا قربانی از اتاق VAR داربی 103 کنار گذاشته شد؟

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، هدایت‌الله ممبینی، دبیر کل فدراسیون فوتبال، پیش از آغاز داربی ۱۰۳ در جمع خبرنگاران گفت: فکر می‌کنم بازی خوبی خواهیم دید. با توجه به رنک دو تیم در جدول که اول و دوم هستند، امیدوارم هواداران بازی لذت بخشی را شاهد باشند.

او درباره استفاده از کمک داور ویدیویی در این بازی نیز اظهار کرد: در بازی رفت از سیستمی که در باشگاه‌های آسیا استفاده کردیم بهره بردیم و امسال هم همینطور است. در آن بازی مشکلی پیش نیامد و الان هم دستگاه را در اختیار داریم و خوشحالیم که همچنان این دستگاه را در اختیار داریم. امیدواریم فینال حذفی را هم با VAR برگزار کنیم و در فصل بعد هم بازی‌های بیشتری را با این سیستم برگزار کنیم. 

ممبینی درباره خروج نام مهسا قربانی از لیست داوران اتاق VAR ساعتی قبل از آغاز بازی نیز گفت: آقای بنیادی‌فر، خانم‌ها قربانی و ذکایی لایسنس حضور در اتاق VAR را داشتند. تصمیم کمیته داوران این بود که از این داوران استفاده کنند، اما به هر حال تشخیص با کمیته داوران است. این اتفاقات طبیعی است که داور تغییر کند اما آقای افشاریان اعلام کرد فعلا چیزی رسمی نیست. البته شاید بخاطر تجربه داوران این تصمیمات گرفته شد تا داور باتجربه‌تر که چند مسابقه در اتاق VAR نشسته است، انتخاب شود.

خبر مرتبط
گزارشگر محبوب فوتبال از ایران رفت؟

اقتصادنیوز: خداحافظی محمدرضا احمدی از برنامه فوتبال برتر به صورت موقت شایعه مهاجرت وی را در فضای مجازی مطرح کرد و این موضوع طی یکی دو روز اخیر خبرساز شد.

دبیر فدراسیون فوتبال درباره مجمع عمومی این فدراسیون نیز گفت: خیلی خوشحال هستیم در این یک سال و نیم گذشته که آقای تاج بازگشته‌اند، سه مجمع را برگزار کرده‌ایم؛ اتفاقی که در ادوار گذشته کم‌تر دیده می‌شد. یکسری مسائل حتما باید در مجمع تصمیم گیری شوند چون در اساسنامه فدراسیون است و رای نیاوردن خانم منظمی هم از همین موارد بود که در مجمع تصمیم گیری شد.

خبر مرتبط
فوری/ فوتبالیست مشهور در غزه شهید شد / ثبت 114گل در کارنامه اسطوره خان یونس

​ اقتصادنیوز : رسانه‌های عربی از شهادت فوتبالیست مشهور فلسطینی در حمله‌های اسرائیل به نوار غزه خبر دادند.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید