تعداد فرزندان بنیامین بهادری

کدخبر: ۶۳۴۶۷۳
اقتصادنیوز : بنیامین بهادری خواننده مشهور پاپ در برنامه تلویزیونی که میهمان بود حرفهای جالبی راجع به فرزند آوری و خانواده زد.
تعداد فرزندان بنیامین بهادری

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از نمناک،بنیامین بهادری، خواننده پاپ در اولین روز از ماه مبارک رمضان میهمان ویژه برنامه افطار شبکه دو سیما شد. خواننده مشهور در برنامه پناه با مجری برنامه در مورد موضاعات مختلفی گفتگو کرد و نظرش درباره فرزندآوری و تغییر اسمش عنوان کرد.

اولین قسمت از ویژه برنامه لحظات افطار شبکه دو سیما با عنوان «پناه» در حالی روی آنتن رفت که بنیامین بهادری خواننده موسیقی پاپ بعد از مدت‌ها دوری از رسانه‌های رسمی مهمان این برنامه بود. بهادری در این برنامه اذان گفت و در بخشی از صحبت هایش گفت دوست دارم جاروکش حرم امام رضا باشم.

آقای خواننده که همراه با پسرانش بن سان و شایمین در برنامه حضور داشت، در مورد فرزندآوری صحبت کرد و گفت:

مصطفی امامی:4تا بچه داری، در مورد این بچه ها بگو، سلبریتی ها یا ازدواج نمی کنند و یا ازدواج می کنند و بچه دار نمیشن یا یه دونه بچه میارن.

بنیامین بهادری:من کلا میگم یا نباید بچه دار بشن آدم ها، یا اگه بچه دار میشن باید چندین تا باشند، هم برای اون بچه ها بهتر، به دوستانم که مجرد یا ازدواج کردند و شرایطشون طوری نیست که بچه دار بشن، میگم با کسانی که زندگی خانوادگی پرجمعیتی دارند، با اون ها وقت بگذرون.

 چهار فرزنده شدن بنیامین بهادری برای اولین بار مطرح شد و دریافتیم که خواننده آهنگ معروف دنیا دیگه مثل تو نداره، پدر 4 فرزند است.

خواننده موسیقی پاپ دربخشی از صحبت هایش به مجری که از او درباره تفاوت اسم اولیه او با عنوان «وحید» و همچنین استفاده از اسم «بنیامین» پرسید، پاسخ داد:

وحید و بنیامین و اسم های دیگر چندان فرق نمی کنه، البته پدرم چندی پیش در فضای مجازی توضیح داده بود که چرا این اسم‌گذاری انجام گرفته‌است. فقط مختصر اینکه پدرم از همان ابتدا چنین اسمی را برای من انتخاب کرده بود، اما چون در آن زمان نگران بود که این اسم در آن سال‌ها با موانعی برای ثبت رو به رو شود به پیشنهاد یکی از دوستان در شناسنامه نام من وحید نوشته شد اما در همه جا بنیامین نامیده شدم.

بنیامین در ادامه صحبت هایش گفت:امشب من به اینجا آمدم تا از طرف پدرم کاری کنم. او خودش همیشه اذان های خوبی می گفت و من از او شنیده بودم آرزو داشت تا در حرم امام رضا (ع) که من هیچ وقت با این تشریفات به اینجا نیامدم اذان بگوید. من هم امروز از طرف پدر درگذشته ام امروز با این نیت آمدم و امیدوارم اتفاق بیفتد.

بنیامین بهادری به نیابت از پدر مرحومش و هماهنگی که از اتاق فرمان برنامه «پناه» صورت گرفت، اذان اولین قسمت از این برنامه تلویزیونی ویژه افطار شبکه دوم سیما را در حرم امام رضا (ع) گفت.

 

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید