کدام استان‌ها هشدار هواشناسی گرفتند؟

کدخبر: ۶۳۴۷۸۴
اقتصادنیوز: رییس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر کشور از آماده باش کامل نیروهای عملیاتی این جمعیت در پی صدور هشدار سطح نارنجی هواشناسی خبر داد.
 کدام استان‌ها هشدار هواشناسی گرفتند؟

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، محمودی رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر کشور، اظهار داشت: هشدار سطح نارنجی شماره ۱۱۰ سازمان هواشناسی کشور مبنی بر بارش شدید و رگباری باران، وزش شدید باد، احتمال کولاک برف و و سقوط بهمن صادر شد.

وی افزود: در روز جمعه ۲۵ اسفند استان‌های ایلام و لرستان تحت تأثیر سامانه بارشی فوق قرار می‌گیرند، و در روز شنبه ۲۶ اسفند نیز استان‌های لرستان، شمار و شرق خوزستان، غرب اصفهان، شمال غرب و چهارمحال و بختیاری، و همچنین روز دوشنبه غرب آذربایجان غربی شاهد این سامانه خواهد بود.

محمودی اضافه کرد: روز سه شنبه ۲۹ اسفند نیز استان‌های اردبیل، آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، گیلان، غرب مازندران، زنجان، قزوین، البرز، تهران، کردستان، کرمانشاه، ایلام، لرستان، همدان، مرکزی، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، خوزستان، غرب اصفهان، شمال فارس و ارتفاعات استان سمنان.

خبر مرتبط
کولاک برف و وزش باد شدید هلال احمر را آماده‌باش کرد

اقتصادنیوز: رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از آماده‌باش امدادگران و تجهیزات این سازمان در استان‌های مختلف به علت احتمال وقوع مخاطره‌های جوی خبر داد.رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال جمعیت هلال احمر کشور ضمن اعلام آماده باش کامل به نیروی عملیاتی در این استان‌ها گفت: از هموطنان عزیز می‌خواهیم به هشدارهای سازمان هواشناسی توجه کنند و حتی‌الامکان در شرایط آب و هوایی نامساعد از صعود به قله‌ها و تردد غیرضروری خودداری کنند.

خبر مرتبط
هشدارهای هلال احمر به مسافران/ امدادرسانی 650 نفر

اقتصادنیوز: رییس سازمان امداد نجات هلال‌احمر از امدادرسانی به ۶۵۰ نفر در حوادث جوی خبر داد و تأکید کرد: علاقه‌مندان کوهنوردی تا ۴۸ ساعت پس از پایان وقوع بارش برف و باران از صعود بپرهیزند.


در صورت بروز هرگونه حادثه شماره ۱۱۲ ندای امداد و نجات جمعیت هلال به صورت شبانه روزی آماده پاسخگویی به هموطنان عزیز می‌باشد.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی