قتل فجیع خانواده همسر توسط داماد در کرمانشاه

کدخبر: ۶۳۴۹۶۹
اقتصادنیوز: داماد یک خانواده در پی اختلافات خانوادگی به درب منزل خانواده همسرش مراجعه و با یک قبضه اسلحه اقدام به تیراندازی به سمت خانواده همسرش می‌کند.
قتل فجیع خانواده همسر توسط داماد در کرمانشاه

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه از قتل همسر، مادر و برادر همسر توسط داماد خانواده در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ محمدرضا یاری در جمع خبرنگاران اظهار کرد: حوالی ساعت ۱۹:۳۰ دقیقه شب گذشته (پنجشنبه - ۲۴ اسفند) به دنبال وقوع تیراندازی منجر به قتل در یکی از محلات شهر کرمانشاه، تیمی از مأموران به سرعت در محل حاضر شدند.

خبر مرتبط
سقوط سنگ در محور کندوان روی پژو پارس حادثه آفرید

اقتصادنیوز: سقوط سنگ در محور کندوان روی یک دستگاه خودرو پژو پارس حادثه آفرید.

وی ادامه داد: پس از حضور مأموران و انجام تحقیقات ابتدایی مشخص شد داماد یک خانواده در پی اختلافات خانوادگی به درب منزل خانواده همسرش مراجعه و با یک قبضه اسلحه اقدام به تیراندازی به سمت خانواده همسرش می‌کند.

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه تصریح کرد: بر اثر این تیراندازی همسر، مادر همسر و برادر همسر فرد مهاجم متأسفانه جان خود را از دست دادند.

وی با اشاره به متواری شدن عامل قتل سه عضو این خانواده، از تلاش برای دستگیری این فرد خبر داد.

سرهنگ یاری با بیان اینکه مأموران انتظامی شهرستان به صورت جدی در حال تلاش برای شناسایی مخفیگاه قاتل متواری هستند، گفت: نتایج تحقیقات تکمیلی و انگیزه فرد مهاجم برای رقم زدن این حادثه تلخ متعاقباً اطلاع رسانی خواهد شد.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید