تاج گذاری هادی چوپان در انگلیس/ این تصویر جهانی شد+ عکس

کدخبر: ۶۳۵۲۷۲
اقتصادنیوز: رونی کلمن که وضعیت جسمانی مناسبی هم ندارد و با عصا حرکت می‌کند، با حضور روی استیج مدال هادی چوپان را به او اهدا کرد.
تاج گذاری هادی چوپان در انگلیس/ این تصویر جهانی شد+ عکس

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از همشهری آنلاین، اتفاق ویژه برای هادی چوپان جایی بود که او مدال و تندیس قهرمانی خود را از دست دو اسطوره بدنسازی جهان دریافت. 

فوق ستاره بدنسازی ایران و جهان که حالا برای فتح دومین مسترالمپیای خود دورخیز کرده، بعد از کسب جایزه 300 هزار دلاری آرنولدکلاسیک آمریکا، در انگلستان نیز جایزه 150 هزار دلاری نفر اول دسته اوپن را از آن خود کرد.

تصویر حرکت دیدنی چوپان مقابل رونی کلمن در لحظه اهدای مدال

اما اتفاق ویژه برای هادی چوپان جایی بود که او مدال و تندیس قهرمانی خود را از دست دو اسطوره بدنسازی جهان دریافت کرد. رونی کلمن که وضعیت جسمانی مناسبی هم ندارد و با عصا حرکت می‌کند، با حضور روی استیج مدال هادی را به او اهدا کرد و از سوی دیگر آرنولد هم مثل همیشه تندیسی که ویژه قهرمان مسابقات آرنولدکلاسیک است را به هادی چوپان تحویل داد.

این لحظه ویژه‌ای برای هادی چوپان بود و به نظر می‌رسید او نیز از قرار گرفتن در یک قاب سه نفره با آرنولد و رونی کلمن که روی همدیگر 15 قهرمانی در مسترالمپیا دارند، کاملا هیجان زده است.

 

تصویر حرکت دیدنی چوپان مقابل رونی کلمن در لحظه اهدای مدال

 
اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید