هشدار هواشناسی به این استان/ سیلاب در راه است

کدخبر: ۶۳۵۳۴۹
اقتصادنیوز: مدیرکل هواشناسی استان اردبیل بیان کرد: با توجه به رخداد بارش‌های رگباری احتمال سیلابی شدن مسیل‌ها و آبگرفتگی معابر عمومی در برخی نواحی استان طی این دو روز دور از انتظار نیست.
هشدار هواشناسی به این استان/ سیلاب در راه است

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تسینم، مجید کوهی اظهار کرد: بررسی آخرین نقشه‌های هواشناسی نشان می‌دهد جو استان طی امروز نسبتاً ناپایدار توام با جریانات جنوبی خواهد بود.

وی خاطرنشان کرد: بر این اساس طی ساعات بعد از ظهر تا اوایل شب، شاهد رشد ابرهای همرفتی و در پاره‌ای از مناطق رگبار باران گاهی توام با رعد و برق خواهیم بود

کوهی ادامه داد: با توجه به حاکمیت جریانات جنوبی طی وزش باد گرمیج و تند تا گاهی نسبتاً شدید و افزایش دمای هوا انتظار می‌رود.

وی از نفوذ سامانه بارشی به استان اردبیل از عصر فردا به اردبیل خبر داد و تصریح کرد: از عصر یکشنبه با نفوذ سامانه بارشی به تدریج بر مقدار ابرها افزوده شده و در روز پایانی سال ۱۴۰۲ و شروع سال ۱۴۰۳ تشدید ناپایداری‌ها نوید بارندگی را می‌دهد.

مدیرکل هواشناسی استان اردبیل تصریح کرد: با توجه به هشدار نارنجی مرکز پیش‌بینی استان اردبیل در روزهای پنجشنبه و جمعه ۲ و ۳ فروردین‌ماه با خروج کامل این سامانه جو استان نسبتاً ناپایدار و با بارش‌های پراکنده شاهد افزایش نسبی دمای هوا و وزش باد خواهیم بود.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید