تهرانی‌ها بخوانند/.کدام ایستگاه‌های مترو سال آینده افتتاح می‌شود؟

کدخبر: ۶۳۵۳۵۹
اقتصادنیوز: سخنگوی شهرداری تهران گفت: غیر از دو ایستگاه شمالی از خط هفت، تمام خطوط هفت‌گانه مترو در سال آینده به بهره‌برداری خواهد رسید.
تهرانی‌ها بخوانند/.کدام ایستگاه‌های مترو سال آینده افتتاح می‌شود؟

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، عبدالمطهر محمدخانی، سخنگوی شهرداری پایتخت در حاشیه دویست و بیست و سومین جلسه شورای اسلامی شهر تهران در جمع خبرنگاران با بیان اینکه مدیرعامل شرکت بهره‌برداری مترو تهران با حکم شهردار به عنوان سرپرست شرکت مترو انتخاب شد، تاکید کرد: آقای درستی به لحاظ تیمی و تخصصی همکاری خوبی با معاون حمل و نقل دارد و بهترین اقدام این بود که به شرکت مترو بازگردد.

محمدخانی با بیان اینکه ادامه خط هفت مترو باید در سال آینده به اتمام برسد، یادآور شد: سال آینده مابقی ایستگاه‌های میانی و دو ایستگاه در بخش جنوبی خط ۶ افتتاح خواهد شد و تونل خط هفت از ایستگاه میدان کتاب تا دانشگاه علوم‌تحقیقات نیز به پایان می‌رسد که اقدام عمرانی جدی است. غیر از دو ایستگاه شمالی خط هفت تمام خطوط هفت‌گانه مترو در سال آینده به بهره‌برداری خواهد رسید.

خبر مرتبط
مدیرعامل مترو تهران: نه خودم نه خانواده‌ام قصد مهاجرت نداریم

اقتصادنیوز: مدیرعامل شرکت بهره‌برداری مترو تهران و حومه می‌گوید خود و خانواده‌اش قصد و مهاجرت ندارند.

وی افزود: حجم اقدامات به گونه‌ای است که باید یک نیروی متخصص در راس امور باشد؛ لذا آقای درستی به عنوان سرپرست شرکت مترو که تجربیات خوبی در این زمینه دارند، منصوب شدند. رضا محمدنژاد بیدخت نیز که امروز به عنوان سرپرست شرکت بهره‌برداری مترو تهران و حومه انتخاب شدند، بیش از ۲۰ سال است که در پروژه‌های مختلف تونلی کشور مشغول فعالیت هستند و شناخت بسیار خوبی از این حوزه فنی و تخصصی دارند.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید