این مقام اسرائیل تهدید به اخراج شد/مخمصه کابینه جنگ برای نتانیاهو

کدخبر: ۶۳۵۳۸۹
اقتصادنیوز: عضو کابینه امنیتی رژیم صهیونیستی، تهدید کرده اگر نتانیاهو به عضویت کابینه جنگ این رژیم در نیاید از کابینه این رژیم خارج خواهد شد.
این مقام اسرائیل تهدید به اخراج شد/مخمصه کابینه جنگ برای نتانیاهو

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، روزنامه صهیونیستی معاریو در گزارشی اعلام کرد که بر اساس برآوردهای انجام‌شده در مورد مقامات سیاسی رژیم صهیونیستی، نتانیاهو در پی هشداری که گدعون ساعر به وی داده، گرفتار بحران و مخمصه شده است.

ساعر که عضو کابینه امنیتی رژیم صهیونیستی است تهدید کرده اگر به عضویت کابینه جنگ این رژیم در نیاید از کابینه این رژیم خارج خواهد شد.

از سوی دیگر بتسییل اسموتریچ وزیر تندرو دارایی رژیم صهیونیستی نیز از احتمال بالای سرنگونی کابینه نتانیاهو به دلیل قانون خدمت نظامی یا پیوستن گدعون ساعر به کابینه خبر داد.

خبر مرتبط
حمله تند نتانیاهو به بایدن/وجدان اخلاقی خود را از دست داده ای؟

اقتصاد نیوز:نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی حمله لفظی شدیدی را به رییس جمهور آمریکا انجام داد.

همچنین معاریو به نقل از یکی از وزیران صهیونیست نوشت: تشدید بحران داخلی کابینه ائتلافی به دلیل امیال و منافع اعضا می‌تواند این کابینه راستگرا را سرنگون کند.

علاوه بر این رسانه‌های رژیم صهیونیستی گزارش دادند که ایتمار بن گویر وزیر تندرو امنیت داخلی رژیم صهیونیستی رفتارهای یوآف گالانت وزیر جنگ این رژیم را مورد هجمه قرار داده و در جلسه امروز کابینه رژیم صهیونیستی اعلام کرده است که گالانت سیاستی مستقل را دنبال می‌کند.

این رسانه‌ها اعلام کردند که بن‌گویر در جریان این جلسه به نتانیاهو گفته که وی رییس گالانت است و نباید او را به حال خود رها کند تا هر کاری را که می‌خواهد انجام بدهد.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی