روسیه از تلفات سنگین ارتش اوکراین خبر داد

کدخبر: ۶۳۵۴۱۶
اقتصادنیوز: وزارت دفاع روسیه اعلام کرد که در ۲۴ ساعت گذشته ۸۹۵ نظامی ارتش اوکراین در در گیری در محورهای مختلف کشته شده اند.
روسیه از تلفات سنگین ارتش اوکراین خبر داد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، وزارت دفاع روسیه از افزایش تلفات نظامی و تسلیحاتی ارتش اوکراین در درگیری های تازه خبر داد.

خبر مرتبط
حمله تند ترامپ به زلنسکی/ اوکراین باید قرض خود را به آمریکا پس دهد

اقتصادنیوز: ترامپ از حجم بالای کمک‌های مالی واشنگتن به کی یف انتقاد کرد و گفت که اوکراین باید بدهی اش را به آمریکا بپردازد.

وزارت دفاع روسیه روز یکشنبه اعلام کرد که در ۲۴ ساعت گذشته ۸۹۵ نظامی ارتش اوکراین در در گیری در محورهای مختلف کشته شده اند.

در گزارش روزانه وزارت دفاع روسیه درباره پیشرفت عملیات نظامی در اوکراین آمده است که در درگیری در محور کوبیانسک ۳ حمله اوکراین دفع شد. در این محور تلفات دشمن به بیش از ۹۰ نظامی رسید.

خبر مرتبط
عواقب حضور ناتو در اوکراین/جنگ جهانی سوم در راه است؟

اقتصادنیوز: وزیر امور خارجه ایتالیا روز یکشنبه اعلام کرد که استقرار نیروهای ناتو به رهبری آمریکا در میدان‌های نبرد در اوکراین منجر به یک درگیری جهانی و در واقع جنگ جهانی سوم می شود.

بنا به این گزارش در محور بلگورود ۶۵ نظامی اوکراینی کشته و سلاح‌های آنها منهدم شد.

وزارت دفاع روسیه اعلام کرد در درگیری در محور دونتسک، ارتش اوکراین بیش از ۲۰۰ نظامی خود را از دست داد. نیروهای روسی در این محور موفق به بهبود موقعیت خود شدند.

بنا به این گزارش ۹ حمله ارتش اوکراین در محور آودیوکا دفع شد و ۳۸۰ نظامی کشته شدند.

در محور دونتسک جنوبی هم ۱۲۰ نظامی ارتش اوکراین کشته شدند.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی