ادعای گستاخانه نتانیاهو علیه حماس

کدخبر: ۶۳۵۴۲۷
اقتصادنیوز: نخست وزیر اسرائیل گفت که باوجود فشارهای بین‌المللی، جنگ در غزه ادامه خواهد داشت.
ادعای گستاخانه نتانیاهو علیه حماس

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس، اسرائیل روز یکشنبه پیش از دیدار با کابینه جنگ گفت که با وجود افزایش «فشار بین‌المللی»، جنگ در غزه را متوقف نخواهد کرد.به نوشته وبگاه لاریپابلیکا» نتانیاهو تاکید کرد: «کسانی در جامعه بین‌الملل تلاش می‌کنند جنگ را متوقف کنند اما از بین بردن حماس، آزادی گروگان ها و اطمینان از اینکه غزه دیگر تهدیدی برای اسرائیل نیست سه هدف اصلی من است.»

خبر مرتبط
این مقام اسرائیل تهدید به اخراج شد/مخمصه کابینه جنگ برای نتانیاهو

اقتصادنیوز: عضو کابینه امنیتی رژیم صهیونیستی، تهدید کرده اگر نتانیاهو به عضویت کابینه جنگ این رژیم در نیاید از کابینه این رژیم خارج خواهد شد.

هنوز شمار زیادی از قربانیان در زیر آوارند و کاد درمانی امکان رسیدن به آنها را به دلیل ویرانی کلیه مسیرها ندارد. به این ترتیب شمار قربانیان جنگ غزه از هفتم اکتبر گذشته تاکنون به ۳۱۶۴۵ شهید و ۷۳۶۷۹ مجروح رسیده است.رژیم صهیونیستی طی ۲۴ ساعت اخیر با بمباران مرکز نوار غزه، هدف قراردادن فلسطینی‌های منتظر دریافت کمک‌های بشردوستانه در جنوب غزه مرتکب ۹ جنایت جدید شد که حدود ۲۰۰ شهید و مجروح برجای گذاشت.

رئیس کمیته روابط خارجه مجلس سنای آمریکا گفت: تنها عامل اتحاد نسبی در کابینه صهیونیستی، جنگ غزه است و پیش از جنگ اعضای این کابینه با یکدیگر درگیر بودند.

خبر مرتبط
حمله تند نتانیاهو به بایدن/وجدان اخلاقی خود را از دست داده ای؟

اقتصاد نیوز:نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی حمله لفظی شدیدی را به رییس جمهور آمریکا انجام داد.

رژیم اسرائیل جنگ غزه را برای صد و شصت و سو‌مین روز متوالی با بمباران شدید مناطق مسکونی در کنار سیاست گرسنه‌ نگه داشتن آنها، جلوگیری از رسیدن کمک‌های بشردوستانه به آوارگان فلسطینی و هدف قراردادن افراد منتظر در صف دریافت کمک‌های اندک ادامه می‌دهد.در سطح مذاکرات برای دستیابی به آتش‌بس و تبادل اسرا نیز انتظار می‌رودهیأت اسرائیلی روز دوشنبه به قطر سفر کند تا مذاکرات غیرمستقیم با حماس در این خصوص را دنبال کند.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید