برنی سندرز: آمریکا نباید حتی یک پن هم به ماشین جنگی نتانیاهو کمک کند

کدخبر: ۶۳۵۸۳۲
اقتصادنیوز: سناتور آمریکایی، «برنی سندرز» در واکنش به ادامه جنایت ضد انسانی رژیم صهیونیستی در غزه گفته است که با توجه به فاجعه و قحطی در غزه، ایالات متحده نباید حتی یک پن هم به ماشین جنگی نتانیاهو کمک کند.
برنی سندرز: آمریکا نباید حتی یک پن هم به ماشین جنگی نتانیاهو کمک کند

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، برنی سندرز همچنین به اقدام اخیر آمریکا علیه تل آویو واکنش نشان داد و این اقدام را ستود و گفت: پارلمان کانادا به توقف فروش تسلیحات به اسرائیل رأی داد و این کار کاملاً درست است.

ساعاتی پیش از این، روزنامه اسراییلی «جروزالیم پست» اعلام کرد وزیر خارجه کانادا پس از طرح غیرالزام‌آور مجلس عوام این کشور، از توقف صادرات سلاح به رژیم صهیونیستی خبر داده است.

خبر مرتبط
خبر بد وزیر جنگ آمریکا درباره اوکراین

اقتصادنیوز: وزیر جنگ آمریکا اذعان کرد که بقای اوکرین در خطر است.

در همین راستا، وزیر خارجه رژیم صهیونیستی در واکنش به این اقدام کانادا گفت: اتخاذ چنین تصمیمی از سوی کانادا که به حق اسراییل برای دفاع از خود لطمه وارد می‌کند، مایه تاسف است.

علاوه بر این، رسانه‌های عبری زبان اعلام کردند که خاخام زوی فریدمن رهبر جریان حریدی گفته مرگ بهتر از خدمت در ارتش رژیم صهیونیستی است.

همچنین خبرگزاری آکسیوس تاکید کرد که طبق نظرسنجی‌های شبکه‌های اصلی اسراییلی، اکثریت اسراییلی‌ها خواستار برگزاری انتخابات زودهنگام هستند.

منبع مذکور اشاره کرد که بر پایه این نظرسنجی‌ها، در صورتی که اکنون انتخابات برگزار شود، بنی گانتز نتانیاهو را شکست خواهد داد.

 

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید